فهرست
کاپیتان عصبی پرسپولیس: ما پینگ‌پنگ یا شطرنج بازی نمی‌کنیم
کاپیتان عصبی پرسپولیس: ما پینگ‌پنگ یا شطرنج بازی نمی‌کنیم

کاپیتان عصبی پرسپولیس: ما پینگ‌پنگ یا شطرنج بازی نمی‌کنیم

آی اسپورت- خطای بد و سپس درگیری بنگر با تراکتوری‌ها، شروع حواشی بازی روز گذشته پرسپولیس برابر تراکتورسازی بود. جنجال‌هایی که با کمک سکوهای آزادی شعله‌ورتر شد. محسن بنگر و سینا عشوری که در بطن این درگیری‌ها بودند، گزینه‌های اول محرومیت توسط کمیته انضباطی هستند. کاپیتان پرسپولیس در این مورد به فارس می‌گوید:

**من چرا باید محروم شوم؟ سینا عشوری مرا هل داد و من از خودم دفاع کردم. اگر قرار باشد اینطور بازیکن یا هواداری را محروم کنند باید کل لیگ را محروم کنند. من شروع کننده اتفاقات دیشب نبودم و همه دیدند که عشوری مرا هل داد و من از خودم دفاع کردم. همه دیدند که او به سمت من آمد وگرنه من به سمت این بازیکن نرفتم.**اینکه محمد ایرانپوریان را بعد سوت داور زدم به هیچ بازیکنی ربط ندارد. این مسئله در حیطه اختیار داور است و به بازیکنی ارتباط ندارد که بخواهد درباره مسائل داوری اظهارنظر کند. بازی داور داشت و او تصمیم‌گیرنده است نه بازیکنان.**ما که پینگ پنگ یا شطرنج بازی نمی‌کنیم. فوتبال همین است و در آن درگیری وجود دارد. مگر خود ایران پوریان وقتی روی کسی خطا می‌کند از او عذرخواهی می‌کند؟ فوتبال ورزش درگیرانه‌ای است و اگر نمی‌توانند اینطور فوتبال بازی کنند بهتر است فوتبال را کنار بگذارند و به سوی ورزش دیگری بروند.**امیدوارم محروم نشوم اما مطمئن باشید از خودم دفاع می‌کنم. عشوری مرا هل داد و او شروع کننده همه اتفاقات دیشب بود. من برای گرفتن توپ روی پای بازیکن رفتم و تصمیم‌گیرنده در این موارد داور است نه بازیکن حریف.
**عشوری کیست که درباره من حرف می‌زند؟ اگر عشوری در فینال آسیا بازی کرده برای خودش بوده و به کسی ربطی ندارد. در ضمن به او هم ربط ندارد که بخواهد این حرف‌ها را بزند. مگر عشوری بزرگ تراکتورسازی است که این صحبت‌ها را می‌کند؟‌حالا اگر یک بزرگتر این حرف‌ها را می‌زد مشکلی نبود ولی او چه کسی است که بخواهد این حرف‌ها را بزند؟‌

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-07 15:46:22
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۴۴
خیلی رو داری لنگی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر