فهرست
حاشیه نگاری بازی منچستر و بایرن؛ اخراج شواینی درست بود؟
حاشیه نگاری بازی منچستر و بایرن؛ اخراج شواینی درست بود؟

حاشیه نگاری بازی منچستر و بایرن؛ اخراج شواینی درست بود؟

آی اسپورت- بایرن مونیخ در دیدار چهارشنبه ی آینده مقابل منچستر یونایتد نمی تواند از خاوی مارتینس و باستین شواین اشتایگر استفاده کند.

باستین شواین اشتایگر پس از تکل روی پای وین رونی با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد و دقایقی پیش از این نیز خاوی مارتینس کارت زرد سوم خود در این فصل را دریافت کرد تا او نیز دیدار برگشت را از دست بدهد اما کارت زرد دوم باستین، اعتراض بایرنی ها را در پی داشت آن ها معتقد بودند که داور اسپانیایی این بازی تصمیمی سخت گیرانه را در این خصوص اتخاد کرده است.

باستین شواین اشتایگر زننده ی گل تساوی بخش بایرن عملکرد درخشانی در این بازی داشت او با بهت به کارت قرمز داور خیره شده است.


او پس از دریافت کارت زرد دوم به سوی وین رونی رفت و با اعتراضی ملایم او را به تمارض متهم کرد


اما از دیگر حواشی این دیدار می توان به رکورد فرانک ریبری و ماریو گوتسه اشاره کرد. فرانک ریبری در این دیدار 50 امین حضور خود در لیگ قهرمانان را جشن گرفت این درحالی است که ستاره فرانسوی در تمامی این بازی ها پیراهن بایرن را به تن داشته است او در این تعداد بازی 14 گل و 15 پاس گل را در کارنامه اش ثبت کرده است.

ماریو گوتسه نیز که در دقیقه 74 به جای تونی کروس به میدان آمد 25امین بازی خود در چمپیونزلیگ را تجربه کرد که 7 بار آن با پیراهن بایرن مونیخ بوده است این برای جوان 21 ساله ی آلمانی ها رکوردی فوق العاده است او در این تعداد بازی ها 5 گل و 8 پاس گل داده است.

     
آی اسپورت
2014-04-02 02:18:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر