فهرست
سوال روز: حنیف مشکل خط دفاع استقلال؟
سوال روز: حنیف مشکل خط دفاع استقلال؟

سوال روز: حنیف مشکل خط دفاع استقلال؟

آی اسپورت - استقلال این فصل با وجود صدرنشینی و داشتن بهترین خط حمله لیگ برتر، اوضاع خوبی در خط دفاع ندارد. استقلال خوزستان، ذوب آهن و تراکتورسازی از استقلال کمتر گل خورده‌اند و تیم مظلومی، با وجود درخشش رحمتی در بیشتر بازی‌های فصل گل می‌خورد.

در بازی این هفته استقلال با راه آهن، آن‌ها با زوج مگویان و حاج‌محمدی در دفاع دروازه‌شان را بسته نگه داشتند و گل نخوردند. در 6 بازی اخیر، استقلال 4 بازی حنیف را در اختیار داشته و در همه آن‌ها، دروازه‌اش باز شده است. در دو بازی که حنیف در ترکیب آبی‌ها نبوده، آن‌ها مقابل ذوب آهن و راه آهن کلین شیت کردند. رکورد صددرصدی گل خوردن با حنیف و گل نخوردن بدون او، باعث شده مظلومی به نیمکت نشین کردن حنیف در بازی با پدیده فکر کند.

پدیده در 4 از 5 بازی اخیر گل زده و اوضاع خط حمله‌اش از سایپای رده پنجمی هم بهتر است. به همین دلیل، مظلومی می‌خواهد بدون ریسک و با اطمینان بالا، در این بازی هم زوج مگویان و حاج‌محمدی را مقابل رحمتی به زمین بفرستد. تنها مشکل در این زمینه، ترس سرمربی آبی‌ها از برخورد عمران‌زاده است. حنیف قبلا در زمان نیمکت نشینی، دردسرهای زیادی درست کرده و مظلومی نمی‌خواهد در این مقطع حساس، تیمش را به حاشیه ببرد. مظلومی تا پنجشنبه، باید بین استفاده از خط دفاع مورد علاقه و راه آمدن با حنیف، یک راه را انتخاب کند.
کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-07 17:54:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر