فهرست
سوال روز: کی‌روش کوش؟ / دیگر برای خوابیدن هم استادیوم نمی‌رود
سوال روز: کی‌روش کوش؟ / دیگر برای خوابیدن هم استادیوم نمی‌رود

سوال روز: کی‌روش کوش؟ / دیگر برای خوابیدن هم استادیوم نمی‌رود

آی اسپورت- کارلوس کی‌روش که بدون خبر و اجازه به سفر امارات رفته بود و کسی از مسئولان فدراسیون از سفر او آگاهی نداشت، حتی حاضر نشد در مدت اقامت خود در امارات بازی تیم سپاهان با نماینده این کشور را از نزدیک ببیند.
درباره او از اطراف تیم‌ملی و فدراسیون خبرسازی شده بود که سرمربی تیم‌ملی به تهران برگشته و بازی دیروز پرسپولیس-تراکتور را به این دلیل در ورزشگاه ندیده که صدای اعتراض استقلالی‌ها بلند نشود و نگویند چرا برای بازی‌های استقلال به ورزشگاه نمی‌رود ولی برای پرسپولیس می‌رود. منطق از این سست‌تر تا حالا سراغ داشته‌اید؟ این کوچک‌ترین وظیفه سرمربی تیم‌ملی یک کشور است که بازی‌های باشگاهی آن کشور را زیر نظر بگیرد.
کی‌روش به خودش زحمت نمی‌دهد از هتل محل اقامتش تا آزادی را طی کند و در جایگاه ویژه خمیازه بکشد. او هیچ‌یک از بازی‌های برگزارشده در شهرستان‌ها را در طول این سال‌ها از نزدیک تماشا نکرده است. تماشای بازی‌های باشگاهی را انگار دون‌شأن خود می‌داند.


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-07 18:01:58
نظر دهید

۲ نظر
علی
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۲۷
فقط از تو ورزشگاه میشه بازی ها زیر نظر گرفت. شما شرح وظایف سرمربی تیم ملی رو مینویسی؟ بقیه مربی ها دائم تو استادیوم هستند؟ چی گیرتون میاد از این مزخرفات؟
-
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۴۸
از مایلی وخاکپور که تو استادیوم بودن چه خیری به تیم امید رسید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر