فهرست
منصوریان: استقلال شانس اول قهرمانی است، پرسپولیس شانس دوم
منصوریان: استقلال شانس اول قهرمانی است، پرسپولیس شانس دوم

منصوریان: استقلال شانس اول قهرمانی است، پرسپولیس شانس دوم

آی اسپورت- نفت تهران در شرایطی این هفته به ذوب‌آهن باخت که یک هفته بسیار سخت را به دلیل فوت مربی بدنسازش پشت سرگذاشته بود. منصوریان در مورد این بازی و مسائل مختلف دیگر صحبت‌های جالبی دارد که به نقل از همشهری ورزشی می‌خوانید.

 
بازی با ذوب‌آهن چطور بود؟
اگر بخواهیم در مورد در اختیار داشتن توپ و میدان صحبت کنیم، باید بگوییم که بازی مخصوصاً در نیمه دوم کاملا در اختیار ما بود و بازی یک‌طرفه‌ای را شاهد بودیم. تیم حریف در نیمه دوم کاملاً به لاک دفاعی رفته بود. به بازیکنانم گفته بودم که امیدوارم در این دیدار موقعیت‌سوزی‌ نداشته باشیم اما متأسفانه این اتفاق رخ داد. بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما برخلاف جریان بازی در نیمه اول گل خوردیم. ما در 45دقیقه اول می‌توانستیم به دو یا سه گل برسیم و یک‌بار هم توپ را به تیر زدیم.
 
مثل اینکه خیلی ناراحتید؟
ناراحتم از اینکه موقعیت‌های زیادی را به دست آوردیم اما در پایان شکست خوردیم؛ در حالی که می‌توانستیم با به ثمر رساندن موقعیت‌هایمان، پیروز میدان شویم. فشردگی بازی‌های ذوب‌آهن به ما کمک می‌کرد تا فرصت‌های خوبی برای گل‌زدن داشته باشیم ولی از آنها استفاده نکردیم.
 
ظاهرا بعد از بازی هم از داوری گلایه کرده‌اید؟
استنباط من این است که به طور حتم روی علی قربانی پنالتی صورت گرفت؛ در یک صحنه هم کمک‌داور پرچم خود را به اشتباه بالا برد و آفساید نبود. در طرف مقابل، کاوه رضایی در صحنه‌ای استارت زد که من دیدم در آفساید بود ولی کمک‌داور عقب مانده بود و صحنه را ندید. به هر حال به تیم داوری هم تبریک می‌گویم که توانستند بازی را مدیریت کنند؛ هر چند که می‌توانست بازی کارت‌های زرد یا قرمزی هم داشته باشد؛ جدای از این موضوع، ما خودمان موقعیت‌هایی را خراب کردیم و تا مرز 3متری دروازه حریف چندین‌بار رفتیم اما نتوانستیم به گل برسیم. اشتباهات داورها عمدی نبود.
 
قضیه درگیری شما با یحیی گل‌محمدی چه بود؟
چیز خاصی نبود و پیشینه رفاقت من و یحیی خیلی کهنه است. ما با گل‌محمدی و حسینی روبوسی کردیم؛ البته شاید به خاطر از دست دادن مربی‌مان آستانه تحمل‌مان هم پایین‌تر آمده است اما هیچ مشکلی نبود.
 
خیلی‌ها معتقدند اگر این مشکلات مالی نبود بهتر نتیجه می‌گرفتید، نظر خودتان چیست؟
فکر می‌کنم تیمی پیدا نمی‌شود که با وجود مشکلات روحی، روانی و مالی تیم ما بتواند اینگونه به بازی‌ها ادامه بدهد. من به تیمم و بازیکنان افتخار می‌کنم و امیدواریم که بتوانیم در پایان نتیجه خوبی کسب کنیم.
 
امسال چه تیمی قهرمان می‌شود؟
پیش‌بینی سخت است ولی به نظر من شانس اول قهرمانی استقلال است و شانس دوم پرسپولیس.


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-07 18:06:17
نظر دهید

۱ نظر
برزو
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۵۴
اینم چون به ذوب اهن باخته اومده گفته استقلال شانس قهرمانیه که مثلا بگه ذوب اهن تیم نیست! تو این دو فصل فک کنم همش به گل محمدی باخته!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر