فهرست
گزارش روز: امید ابراهیمی در ام‌صلال، کاوه رضایی در لخویا
گزارش روز: امید ابراهیمی در ام‌صلال، کاوه رضایی در لخویا

گزارش روز: امید ابراهیمی در ام‌صلال، کاوه رضایی در لخویا

آی اسپورت- هجوم بازیکنان ایرانی به سمت فوتبال قطر، در فصل آینده احتمالا شدت بیشتری پیدا خواهد کرد. در حالی‌که باشگاه‌های اروپایی وسواس زیادی برای جذب بازیکنان ایرانی دارند، آنها ترجیح می‌دهند که برای درآمدزایی و لژیونر شدن، راه فوتبال قطر را در پیش بگیرند. در حال حاضر فوتبال ایران 7نماینده در لیگ ستارگان قطر دارد ولی در فصل آینده احتمالا شاهد حضور چند بازیکن دیگر در فوتبال قطر خواهیم بود.
 

ابراهیمی در ام‌صلال
یکی از بازیکنانی که درصدد رفتن به لیگ قطر است، امید ابراهیمی، هافبک استقلال است. او قبلا هم پیشنهاد قطری داشت که استقلال با جدایی‌اش مخالفت کرد ولی ابراهیمی تصمیم گرفته که فوتبالش را در قطر ادامه دهد. او مدتی پیش مذاکرات محرمانه‌ای را با باشگاه ام‌صلال انجام داد؛ درست زمانی‌که آنها تیموریان را کنار گذاشتند. استقلال اما در آن دوره حاضر به از دست دادن ابراهیمی نشد ولی این بازیکن اکنون با ام‌صلال به توافقاتی رسیده است البته ایجنتی که برای او کار می‌کند همچنان در تلاش است تا شاید پیشنهادهای بهتری را برای ابراهیمی فراهم کند ولی او اگر بخواهد ام‌صلال را انتخاب کند مشکلی برای پوشیدن پیراهن این باشگاه نخواهد داشت.
 

بختیار و پیشنهاد السیلیه
بختیار رحمانی هم که در هفته‌های اخیر به دوران اوج خود بازگشته است، با پیشنهاد تیم السیلیه توسط یک ایجنت ایرانی مواجه شده است. او در پایان فصل، خدمت سربازی‌اش تمام خواهد شد. بختیار که در این دو سال در فوتبال ضرر مالی بسیاری محتمل شده، به دوستانش گفته که اولویتش حضور در فوتبال قطر خواهد بود البته باشگاه استقلال هم کماکان در صدد جذب رحمانی است و می‌خواهد او را برای فصل بعد به خدمت بگیرد. سروش رفیعی دوست صمیمی بختیار هم این شانس را دارد که فصل بعد در قطر بازی کند.
 

اروپا؛ اولویت اول رضایی
کاوه رضایی مهاجم ذوب‌آهن هم یکی از بازیکنانی است که فصل بعد شانس لژیونر شدن خواهد داشت. عملکرد او در بازی با لخویا مورد توجه مسئولان این باشگاه قرار گرفته و اگر او نتواند فصل بعد به اروپا برود، احتمالا راهی لخویا خواهد شد البته رضایی قبلا با پیشنهاد ام‌صلال مواجه شده بود که آن را رد کرد. او در تلاش است تا به فوتبال اروپا راه پیدا کند ولی اگر این اتفاق رخ نداد، احتمالا رضایی را در لیگ قطر خواهیم دید.
امید عالیشاه هم یکی از بازیکنانی است که قصد دارد فصل بعد در اروپا بازی کند.گفته می‌شود مدیر برنامه‌های او در تلاش است تا این بازیکن را به اروپا ببرد هر چند که نداشتن آمار درخشان در رده ملی کار او را سخت می‌کند. با این حال پیوستن به تیم‌های قطری هم جزو گزینه‌هایی است که عالیشاه به آن فکر خواهد کرد.


منبع: همشهری ورزشی

9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-07 19:52:20
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۰۳
دروغ و چرت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر