فهرست
حمایت قلعه نویی از بنگر: اهل کار خیر است!
حمایت قلعه نویی از بنگر: اهل کار خیر است!

حمایت قلعه نویی از بنگر: اهل کار خیر است!

آی اسپورت- امیرقلعه‌نویی اعتقاد دارد که بنگر در بازی مقابل تراکتور باید اخراج می‌شد. البته او در عین این اعتقاد از شاگرد قدیمی‌اش دفاع هم می‌کند. قلعه‌نویی در مورد اتفاقات بازی دیروز گفت:«اتفاقات را محکوم می کنم اما جا دارد یک نکته را بگویم که همه بدانند از صمیم قلب محسن را دوست دارم.وقتی در سپاهان بودیم زمانیکه بحث کار خیر بود،محسن پیشقدم می شد و بیشتر از همه پول می داد.من پس از بازی از سینا پرسیدم که به بنگر فحش داده است؟او قسم خورد حرف بدی نزده است.اطمینان داشته باشید اگر سینا یک کلمه حرف بد زده بود او را مجبور می کردم شبانه با بنگر تماس بگیرد و عذرخواهی کند.»
اگرچه صحنه‌ای که ما در تلویزیون و در عکس‌ها دیدیم درگیری آنقدر شدید است که بعید به نظر می‌رسد بازیکن تراکتورسازی حرفی به مدافع پرسپولیس نزده باشد!
قلعه‌نویی در ادامه حرفهایش گفت:«درباره صحنه خطا باید بگویم تعجب می کنم چرا حق وردی کارت قرمز را از جیبش بیرون نیاورد.ما از داوری ها بیشترین لطمات را خورده ایم.به اصفهانیان هم گفتم باید جلوی این مسائل گرفته شود.چه معنی دارد داوری که در بازی با پدیده سر ما را برید،هفته بعد از سوی کمیته داوران به او هدیه بدهند و هدیه اش قضاوت یک بازی پخش زنده باشد.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-03-07 20:59:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر