فهرست
تاتا مارتینو : نتیجه بازی منصفانه نبود ، شایسته پیروزی بودیم !
تاتا مارتینو : نتیجه بازی منصفانه نبود ، شایسته پیروزی بودیم !

تاتا مارتینو : نتیجه بازی منصفانه نبود ، شایسته پیروزی بودیم !

آی اسپورت - جدال حساس و تمام اسپانیایی مرحله رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان بین بارسا و اتلتیکو در ورزشگاه نیوکمپ با تساوی 1-1 خاتمه یافت. تاتا مارتینو سرمربی بارسا در پایان این بازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

" از نحوه بازی شاگردانم احساس غرور می کنم ، برخی اوقات تیم بهتر برنده نمی شود ، شایسته زدن گل های بیشتری بودیم اما نحوه بازی بازیکنانم مرا آسوده خاطر می کند. 90 دقیقه حساس دیگر در پیش داریم.ما در هر بازی برای پیروز شدن به میدان می رویم. در خارج از خانه هم به همین قصد بازی می کنیم. با این نتیجه کار کمی پیچیده شد اما شما خواهید دید که ما در بازی برگشت هم همینگونه بازی خواهیم کرد. در بازی امروز به اتلتیکو فضایی ندادیم و گلی که خوردیم از تنها فرصت آنها در نیمه دوم و از 35 متری بود. بعد از دریافت گل تیم بسیار بهتر شد .در طول نیمه دوم تحرک تیمی و هجوم به عمق دفاع حریف بیشتر و بهتر شد. شوتهای زیادی زدیم و به خوبی به زمین اتلتیکو وارد می شدیم. فرصتهای زیادی را خلق کردیم. گلی که دریافت کردیم فوق العاده بود اگر جای دیگری این گل زده میشد برایش هورا می کشیدم.

foton

وی ادامه داد : از پینتو راضی هستم او استعداد و توانایی بازی در چنین سطحی را دارد.برای نیمار هم خوشحالم .برای بازیکنی مثل او زدن گل بسیار مهم است و تاثیرش در افزایش روحیه او بسیار زیاد است. عملکرد او خیلی خوب بود. در بازی امروز هر کسی در مرکز فاز تهاجمی قرار می گرفت نمی توانست کار خاصی انجام بدهد. برای مسی چنین اتفاقی افتاد. دفاع اتلتیکو در این ناحیه عمق زیادی داشت. نتیجه بازی بنظر من عادلانه نبود و ما با خلق فرصتهای زیاد شایسته پیروزی بودیم.

مصدومیت پیکه یک بدشانسی بود. روی همه بازیکنان حساب باز کرده ام و در مورد بارترا که بجای پیکه به زمین آمد باید بگویم که عملکرد او مرا متعجب نمی کند. او یک مدافع مرکزی با کیفیت است. اما چیزی که مرا متعجب کرد جا افتادن سریع او در بازی بود چون او فرصت زیادی برای گرم کردن نداشت. شرایط هر دوتیم مساوی است اما نتیجه 1-1 کمی آنها را در موقعیت بهتری قرار می دهد. تاکید می کنم که هنوز هیچ چیز تمام نشده است. عملکرد امروز تیم مرا به بازی برگشت امیدوار کرده است.این روزها هر 3یا 4 روز یکبار مشغول بازی کردن هستیم اما شرایط تیم مطلوب است و می توانیم بازیهای خوب این روزها را تکرار کنیم. در پایان تاتا مارتینو به تحسین اینیستا می پردازد : در تمجید از اینیستا نمی دانم چه بگویم. در تیم من بازیکنانی حضور دارند که مرا در انتخاب ترکیب اصلی دچار مشکل می کنند. آنها در مورد ایده های من در مورد فوتبال ، همه چیز را می دانند. تنها چیزی که از آنها توقع دارم تداوم همین شیوه کنونی است. 

ترجمه : رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-02 09:39:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر