فهرست
یحیی در کنفرانس: داور خیلی ترسو بود
یحیی در کنفرانس: داور خیلی ترسو بود

یحیی در کنفرانس: داور خیلی ترسو بود

آی اسپورت - یحیی گل‌محمدی پس از شکست یک بر صفر مقابل تراکتورسازی در نشست خبری شرکت کرد و به خبرنگاران گفت: قبل از هر چیز به تیم تراکتورسازی به خاطر این 3 امتیازی که کسب کردند تبریک می‌گویم. از هوادارانی که امروز جو خیلی خوبی را در ورزشگاه ایجاد کرده بودند، تشکر می‌کنم. جو امروز ورزشگاه فضای خیلی خوبی برای انجام یک بازی خوب بود.

*فقط برد شایسته ما بود، نه باخت و حتی مساوی!

هر چند نتوانستیم امتیاز بگیریم اما از نظر فنی با توجه به کم و کاستی که وجود داشت و تیمی که داریم در حد خودمان مستحق پیروزی بودیم و حتی مساوی هم عادلانه نبود. جا دارد به بازیکنانم که به خاطر شجاعت و بازی خوب‌شان تبریک بگویم، بدون اینکه ترسی از حریف داشته باشند و از اسامی که در تراکتورسازی حضور دارند، بترسند، بازی کردند و انصافا حق‌شان گرفتن امتیاز در این بازی بود. از نظر من قهرمان واقعی این تیم است که به تک‌تک بازیکنانم به خاطر بازی خوب‌شان افتخار می‌کنم. در هر صورت امروز تصمیمات داوری متاسفانه به ضرر تیم ما بود و داور امروز شجاعتش را جا گذاشته بود و وارد زمین شده بود.

*داور این بازی ترسو بود

در صحنه گل واضح بود که روی بازیکن ما خطا انجام شده ولی وقتی داور تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار بگیرد، این تصمیمات هم از سوی او گرفته می‌شود. داور امروز خیلی تحت تاثیر فضای ورزشگاه بود و خیلی ترسو قضاوت کرد. از آقای حیدری انتظار نداشتم که این طور سوت بزند. بازیکن حریف جلوی من به کمک داور توهین کرد و کمک داور هم این حرکت او را به داور گفت ولی داور این جرأت را نداشت که با آن بازیکن برخوردی کند. استوکس بازیکن ما را زد ولی خیلی راحت داور از کنار این صحنه عبور کرد. در دقایق پایانی هم خطای پنالتی روی بازیکن ما صورت گرفت که داور از آن هم به راحتی گذشت. واقعا تیم داوری روز خوبی را پشت سر نگذاشت. باید خودمان را آماده کنیم و از تعطیلاتی که پیش روی ما است، بهترین استفاده را ببریم تا در بازی‌های آتی عملکرد خوبی داشته باشیم.

*تراکتور حرفی برای گفتن در زمین نداشت

ما در نیمه اول هم خوب بازی کردیم و در 20 دقیقه اول سراسر حمله بودیم. امروز تراکتورسازی فقط یک کرنر زد و از آن هم به گل رسید. این تیم روی یک موقعیت نصفه و نیمه که با اشتباه داوری همراه بود به گل رسید. در نیمه دوم هم همانطور که گفتم بازی یک طرفه بود و فکر می‌کنم که تراکتور امروز حرفی برای گفتن در زمین نداشت. در هر صورت اشتباهات داوری امروز خیلی نمایان بود. شاید خیلی‌‌ها از این مسئله به راحتی عبور کنند و مشکلاتی که در بحث داوری وجود دارد و قبل از اینکه سوت آغاز بازی زده شود برخی رسانه‌ها داور را تحت تاثیر قرار می‌دهند و همین دلیل باعث می‌شود که داور نتواند حق را به حق‌دار بدهد. متاسفانه این مشکلات در فوتبال ما وجود دارد و بعضی‌ها هم که سرشان را زیر برف کردند و این مشکلات را نمی‌بینند و خودشان را به ندانستن می‌زنند. مشکلات همیشه وجود دارد و ما نمی‌توانیم این مشکلات را برطرف کنیم.

*انتظارات را خودمان بالا بردیم

ما خودمان انتظارات را بالا بردیم. ما یک تیم جوان هستیم، تیمی که تازه پا گرفته و تا اینجا هم نشان داده که حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و فوتبال خوبی ارائه می‌کنیم. هدف ما در شروع فصل اصلا این نبود که بخواهیم جزو تیم‌های بالانشین جدول باشیم و می‌خواستیم در میانه‌های جدول قرار بگیریم اما در هر صورت شرایطی پیش آمد و بازیکنان به جایی رسیدند و فهمیدند که می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند که خوشبختانه با تلاش و اراده بالای‌شان این تیم را در رده پنجم جدول هم آورده‌اند. با اینکه هنوز مسابقات به پایان نرسیده و برای شخص من لیگ تازه شروع شده است. برای تکمیل کار خوبی که تاکنون انجام دادیم باید بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم حداقل سهمیه آسیا را کسب کنیم.

*داوری امروز تحت تاثیر بیانیه‌ها و جو استادیوم بود

فکر می‌کنم نیم‌فصل دوم داوری ما مسیر بهتری در پیش گرفت و قضاوت‌های خوبی را دیدیم. با توجه به اینکه یکسری تغییرات در تعداد داوران ایجاد شده فکر می‌‌کنم که داوری در مسیر خیلی خوبی قرار گرفته ولی در هر صورت امروز اشتباهات داوری تحت تاثیر جو ورزشگاه و بیانیه‌ها قرار گرفت و تجزیه و تحلیل‌هایی که درمورد قضاوت حیدری صورت گرفته بود این بازی را تحت تاثیر قرار داد. این نظر من است و ممکن است خیلی‌ها با من موافق نباشند و امروز کادر داوری روز خوبی را پشت سر نگذاشت.

*کادر ما همیشه به داور احترام می‌گذارد

این‌طور که شما می‌گویید چنین چیزی نبوده و ما به سمت داور حمله‌ور نشدیم. کادر فنی ما همیشه به داوران احترام می‌گذارند و از این به بعد هم احترام خواهند گذاشت و ما اجازه نمی‌دهیم کسی به داوران توهین کند. درباره بازی نکردن شاکری و حسنی هم باید بگویم که بازیکنان ما اکثرا در یک سطح هستند و با توجه به نیازمان از آنها استفاده می‌کنیم. ما تیم جوان و باانگیزه‌ای هستیم و همه بازیکنان در یک سطح هستند و برای ما فرقی نمی‌کند که کدام بازیکن بازی کند.

*اصلا اجازه حمله  به تراکتور را ندادیم

قبل از اینکه گل را دریافت کنیم 20 دقیقه فشار خیلی خوبی روی تیم حریف وارد کردیم. صحبتی که من با بچه‌ها داشتم این بود که در این بازی فقط باید برای بردن وارد زمین شویم و گرفتن 3 امتیاز در این بازی هدف اصلی ما بود. خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت‌های خوبی هم داشتیم. بازی دست ما بود و فقط روی یک کرنر تراکتورسازی به گل رسید و چند حمله نصفه و نیمه داشت. تراکتورسازی امروز تحت تاثیر بازی خوب ما قرار داشت و اصلا این اجازه را به آنها ندادیم با توجه به بازیکنانی که دارند روی دروازه ما خطری ایجاد کنند. اگر بخواهیم بیشتر در بحث فنی صحبت کنیم امروز یکی از بهترین بازی‌های فصل‌مان را انجام دادیم. شما در نظر بگیرید که در مقابل 50-60 هزار هوادار تراکتورسازی و در زمین این تیم به همراه اشتباهات داوری شرایط برای ما خیلی سخت بود و خیلی خوب بازی کردیم و بچه‌ها توانستند شرایط روحی و روانی که در این بازی وجود داشت را کنترل کرده و بر آن غلبه کنند و عملکرد خیلی خوبی داشتند و فکر می‌کنم بازیکنان ما تمرکز خوبی هم روی انجام وظایف‌شان داشتند. شرایط بازی در زمانی که نتیجه صفر - صفر است با زمانی که عقب هستیم فرق می‌کند.

۳ ۹  
آی اسپورت
2019-03-14 20:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۵۰
تراکتور هر سه بازی با استقلال سپهان و پدیده را با داور برد در برابر هر سه تیم 90 دقیقه دفاع می کرد در بازی با سپاهان و پدیده گلهای مردود زد و فقط در زمین خودش زیر توپ میزد در بازی با سپاهان 14 شوت بطرف دروازه اش امد و ما اصلا دروازبان سپاهان را دو بار دیدیم انهم روی دو گل مردود. بازی با ماشین هم که تبانی کردند ولی اخر فصل چهارم می شوند چون حق به حقدار خواهد رسید سال اینده هم زنوری در بند کنار هدایتی خواهد بود
تراختوریسم
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۵۴
جنابعالی از همونایی هستی که اول فصل نان شبشون مقایسه تراختور و استیل آذین بود!!!
الان پلان B شما شده بحث داوریا !!!
آخرشم میگید چون تراختور اول اسمش حرف "ت" داشت برنده میشد!!!!
به کوری چشم بدخواهانمون!! وسلامتی همه طرفداران رقیبانمون (استقلال ، سپاهان ،پدیده و...) که شاید درحد دشمنمون باشند اما منصف هستن و شرف دارن که میان حقیقتو به جای احساساتشون میگن!(مثل بسیاری از دوستان استقلالی بعد بازی باهاشون!) به امیدخدا قهرمان میشم...
منم امیدوارم حق به حقدار برســـــــــــــــــــه!!!
گوزن نر
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۰۱
ببند دهنت ازگل.داور ترسو بود؟!.هنوز خاطره ر ی د ن ت با اون پنالتی چیپت که مثل منگولها زدی از ذهنمون در نرفته که تیم ملی را نابود کردی.تو رو چه به مربیگری.
۹
تراكتور
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۰۸
شما كه رفت و برگشت 6 امتياز به پس دادي بازي جام حذفي را هم تقديمشان كردي بعد بازي هم براي خود شيريي براي تماشاكران پس تا كمرخم شدي حرف نزني بهتره
۹
بهانه اي بنام داور
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۵۸
باخت خودت را باداوري توجيه نكن گل محمدي كه جلوي تراكتور بيشتر از بازيكنان داخل زمين اينور و اونور مي دويد چرا جلوي پيروزي يخ زده بود و تكان نمي خورد شايد بالا و پايين پريدن و به داور گير دادن بجز پيروزي جلوي بقيه تيم ها خوبه و جلوي پيروزي بده چون تماشاگراش ناراحت ميشن از محبوبيت كاسته ميشه گل محمدي مي داند اگر از پيروزي امتياز بگيرد محبوب تما شاگرپيروزي نمي شود بنابراين با باخت محبوب مي شود اگر پديده مربي ديگه اي داشت كه عاشق پيروزي نبود اوضاش بهتر از اين بود
۹
امیر
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۵۹
تراختور مردمی و کوبنده
حیدری باز هم یه کارت اشتباه و مفت به مسعود داد و چندین کاشته اشتباه هم تقدیم پدیده کرد تا رو دروازه تراختور فشار بیاره
امیر
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۰۲
قلعه هم داور میخره بازیکن کلیدی تراختور (اشکان) قبل بازی با زردک اصفهان محروم کنه! ولی بعد از باخت به تراختور کبیر، بهترین راه و خرید بازیکن حریف میبینه اینجوری میشه که رحمان احمدی خیلی شیک خروج میکنه و تماشا میکنه تا زردک به گل برسه!
۸
وحید
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۰۹
فرهاد عزیر خوبه ,همبنجوری ادامه بده.شاید اخر سر پماد لازم داشته باشی.توصیه ما پمادسازی زنوزی.
۳
حامد
جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۳:۵۹
فرهاد جان جا داره بگم دزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر