فهرست
بیل ترک عادت نکرد؛ خروج زودهنگام از برنابئو
بیل ترک عادت نکرد؛ خروج زودهنگام از برنابئو

بیل ترک عادت نکرد؛ خروج زودهنگام از برنابئو

آی اسپورت - مهاجم ولزی که به علت مصدومیت از لیست رئال مادرید در بازی شنبه خط خورده بود، در دقیقه 80 و در زمانی که رئال مادرید از حریف با نتیجه دو بر صفر پیش افتاده بود، از زمین خارج شد. بدین ترتیب گرت بیل با احتساب وقت اضافه دو دقیقه ای، 12 دقیقه پایانی بازی را نتوانست تماشا کند.

این اولین باری نیست که گرت بیل به علت مصدومیت بازی نمی کند و زودتر از موعد از ورزشگاه خارج می شود. او یک ماه پیش نیز در پیروزی پنج بر صفر رئال مادرید مقابل لگانس پیش از به ثمر رسیدن گل پنجم از ورزشگاه خارج شده بود و تنها گلیوویچ در رئال را ندیدده بود. او بعد از آن در بازی مقابل بتیس در تساوی بدون گل قبل از سوت پایان برنابئو را ترک کرد. این اتفاق در پیروزی شش بر صفر رئال مادرید مقابل گالاتاسرای هم اخراج شد. در آن شب گروهی از هواداران در زمان خروج گرت بیل از ورزشگاه به او فحاشی کردند.

البته اقدام گرت بیل در مورد خروج زودتر از موعد از ورزشگاه برنابئو بر خلاف قوانین تیم نیست. بر اساس قوانین داخلی رئال مادرید، هر بازیکن که به علت محرومیت یا مصدومیت در بازیهای خانگی حضور ندارد، باید روی سکوهای ورزشگاه حضور یابد و حداقل تا دقیقه 80 در ورزشگاه بماند.

۱    
آی اسپورت
2019-12-07 22:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر