فهرست
مویس: در مونیخ شانس خوبی برای برد داریم
مویس: در مونیخ شانس خوبی برای برد داریم

مویس: در مونیخ شانس خوبی برای برد داریم

آی اسپورت- دیدار دور رفت مرحله ی یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان بین دو تیم منچستر یونایتد و بایرن مونیخ با تساوی 1-1 پایان یافت. این دیدار در برابر دیدگان 75199 تماشاگر انگلیسی ورزشگاه اولدترافورد برگزار شد. گل دقیقه ی 58 نمانیا ویدیچ می توانست نوید بخش یک برد دراماتیک برای این هواداران باشد اما 9 دقیقه ی بعد شوت فنی شواینشتایگر بازی را به تساوی کشاند. حالا دیوید مویس می تواند به بازی برگشت در باواریا امیدوارانه تر نگاه کند. او در مورد این بازی گفت: «بازیکنانم بسیار خوب بازی کردند. ازینکه گل خوردیم کمی مایوس هستم ولی ما خیلی عالی بازی کردیم. امروز واقعا عزم این را داشتیم که بازی را ببریم. ما در تاریخ این مسابقات پیشینه ی خوبی داریم. هواداران امشب عالی بودند و جو بی نظیری در ورزشگاه ایجاد کرده بودند.»

وی در مورد موقعیت عالی دنی ولبک در نیمه ی اول گفت:«در چنین سطحی وقتی موقعیت به دست می آئورید باید از آن حداکثر استفاده را بکنید.»

مویس افزود:«ما باید در دور برگشت حتما گل بزنیم و باید روی این مساله برنامه ریزی کنیم. می دانیم موقعیت خیلی خوبی داریم. قدم به قدم با آن ها پیش می رویم. ما می خواستیم با یک شانس واقعی به خانه ی حریف برویم. ما به خودمان موقعیت خوبی در مونیخ داده ایم و می توانیم آنجا برنده شویم. ما در لیگ قهرمانان بهترین فوتبالمان را به نمایش گذاشته ایم و به آن در بازی برگشت نیاز داریم.»

     
آی اسپورت
2014-04-02 03:04:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر