فهرست
ناگفته‌های همسر هادی نوروزی از شب درگذشت کاپیتان
ناگفته‌های همسر هادی نوروزی از شب درگذشت کاپیتان

ناگفته‌های همسر هادی نوروزی از شب درگذشت کاپیتان

آی اسپورت - سالی که رو به پایان است برای پرسپولیسی‌ها سال خوبی نبود. آن‌ها کاپیتان محجوب و خوش‌اخلاق‌شان را ناباورانه از دست دادند. از اتفاقات آن شب شوم تا حدودی همه خبر دارند. اما معصومه ابراهیم‌پور همسر هادی نوروزی در گفتگو با فارس جزئیات بیشتری از آن شب را توضیح داده است:
*هادی به اتاق رفت و هانا را در آغوش گرفت اما چند دقیقه بعد در حالی که من اصلا صدا نکرده بودم گفت بله من را کار داری و از اتاق بیرون آمد. من که متعجب شده بودم گفتم من اصلا تو را صدا نکردم. برایم عجیب بود که چرا هادی با خودش حرف می‌زد. هادی به من گفت معصومه تو مرا صدا کردی که گفتم من اصلا تو را صدا نکردم چرا که فکر می‌کردم خوابیدی اما هادی گفت یک نفر مرا صدا زد. من فکر کردم چون هادی خیلی خوابش می‌آید این طور شده است. هادی به اتاق خواب رفت و وقتی من او را دیدم فهمیدم که هانا را بغل کرده و با هم خوابیده‌اند البته وقتی بیشتر دقت کردم متوجه شدم که هانا خواب است و هادی هنوز نخوابیده است. صبح پنجشنبه هادی ۱۰ تمرین داشت. به من گفت می‌خواهم فردا با تیم تمرین کنم. با تعجب از او پرسیدم تو که هنوز خوب نشدی و باید دو ماه دیگر صبر کنی. هادی گفت امروز دور زمین دویدم و درد نداشتم و از طرفی هم برانکو به من گفته تو کاپیتان تیم هستی و تمرین کن تا بازیکنان هم با جدیت تمرین کنند.
*۳ و ۳۰ دقیقه صبح بود که هادی خوابید در حالی که خیلی دلشوره داشتم. تازه در حال خوابیدن بودم که صدای تنفس هادی مرا از جا پراند. او به سختی نفس می‌کشید. هادی به سختی تنفس می‌کرد و فکر کردم او خواب بد می‌بیند و به او گفتم هادی بیدار شو خواب بد می‌بینی. چند بار او را صدا کردم اما او تکان نمی‌خورد.
*اجازه بدهید این را بگویم. شب قبل از این اتفاقات برای هادی پیامکی آمد. خواستم گوشی او را باز کنم که دیدم رمز موبایلش را عوض کرده است. البته هادی همیشه عادت داشت که رمز گوشی‌اش را که عوض می‌کند، به من بگوید. آن شب یادم رفت که از هادی بپرسم رمز تلفن همراهش چیست. زمانی که آن شب حال هادی بد شد من به سرعت به سراغ تلفن همراهش رفتم تا با دوستانش تماس بگیرم. وقتی بالای سر موبایل هادی رفتم یادم افتاد که او رمز موبایلش را عوض کرده و من رمز جدید را نمی‌دانستم و به سر خودم کوبیدم که حالا چطور می‌توانم به دوستانش خبر دهم چرا که شماره موبایل هیچ کدام از دوستانش را نداشتم. با خانه برادرش هم تماس گرفتم اما آنها عادت داشتند تلفن خانه را از پریز بکشند. انگار همه چیز دست به دست هم داده بود تا هادی آن شب از بین ما برود. در این حین بود که با اورژانس تماس گرفتم و به همسایه‌ها گفتم این اتفاق افتاده. بعد برای امتحان کردن همان رمز قدیمی موبایل هادی را زدم که دیدم تلفنش باز شد و فهمیدم که دوباره رمز قبلی را روی تلفن همراهش گذاشته است.
*باورتان نمی‌شود بگویم تمام عکس‌های هانا با پدرش در موبایل هادی بود و اگر تلفنش باز نمی‌شد هانا هیچ گاه عکس‌های با پدرش را نداشت اما هادی رمز قبلی را روی موبایلش گذاشت تا دخترش بعدها بتواند عکس‌های کودکی خود را با پدرش ببیند. در بیمارستان پرستاران می‌گفتند او تمام کرده اما من نمی‌توانستم باور کنم. آن روز بهترین نعمت خدا که طلوع خورشید است را در بدترین روز زندگی‌ام دیدم. در حیات بیمارستان آتیه تک و تنها بودم که هادی فوت شده بود و همان زمان خورشید طلوع کرد. خیلی سخت بود و دیگر از این اتفاق بدتر در زندگی برایم رخ نمی‌دهد.

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-03-08 12:08:57
نظر دهید

۵ نظر
محمد 4444
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۵۷
حتی شنیدنش هم سخت و دردناکه.خدا به هیجکس نصیب نکنه.خدا رحمتش کنه.من که واقعا بغض کردم با دیدن این مصاحبه.
شاهین
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۱۸
هادی رفت چون فشار سنگینی رو احساس می کرد... چون کاپیتان تیم بود و حق تیمش را می خوردند، چون هواداران را گریان می دید و نمی توانست کاری بکند... نفرین بر آنان که پرسپولیس را پنان کردند که کاپیتانش سکته کرد... هادی عزیز روحت شاد :(
احمد
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۲۸
هادی دوستدارانت بیشمارند..
روحت شاد.
عباس
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۰۳
برزو بیا همون کامنت همیشگیت رو بذار و حقارت خودتو بیش از پیش ثابت کن راجع به مصاحبه هم فقط میشه گفت :(
برزو
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۵:۴۶
اینم میخواد از اب گل الود ماهی بگیره و راه به راه داره با روزنامه ها و سایتها مصاحبه میکنه.// هنوز یادمون نرفته همین خانم تو ورزشگاه ازادی داشت اشک میریخت و با دستاش 6 نشون میداد!! عکساشم تو گوگل سرچ کنید هست (حالا اون شال قرمز رنگ که انداخته بود رو سرش توجیه پذیرتر بود تا این کارش!) // بعضیا خودشون میخوان به خودشون بی احترامی بشه/// اصن سر همین قضیه استقلالیها ته و توه قضیه رو دراوردند ببینند هادی چرا فوت کرده.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر