فهرست
احتمال جدایی ساری از ناپولی در پایان فصل
احتمال جدایی ساری از ناپولی در پایان فصل

احتمال جدایی ساری از ناپولی در پایان فصل

آی اسپورت - مائوریتسیو ساری، سرمربی تیم فوتبال ناپولی تا پایان فصل جاری با آبی‌پوشان شهر ناپل قرارداد دارد، اما طبق ادعای مدیربرنامه‌هایش، این مرد ایتالیایی ممکن است فصل آینده در سن پائولو نماند. در قرارداد ساری با ناپولی بندی وجود دارد که به باشگاه اجازه می‌دهد در صورت تمایل، یک سال دیگر به مدت قرارداد سرمربی‌اش اضافه کند، اما مدیربرنامه‌های ساری در گفت‌و‌گو با رادیو سی‌آرسی ایتالیا اعلام کرد که نمی‌تواند ماندن این مربی 57 ساله را در ناپولی برای فصل آینده تضمین کند.
آلساندرو پیگرینی در این خصوص اظهار داشت: ساری منتظر آن نیست که اورلیو دلورنتیس (مالک باشگاه ناپولی) قراردادش را تمدید کند. به اقتضای رابطه‌ای که با ساری دارم، او با من در خصوص این موضوع صحبت کرده است، اما به جز آن با هیچ شخص دیگری در مورد موضوع تمدید قراردادش حرفی نزده است. تنها کاری که ساری در بانک انجام می‌دهد، برداشتن آن برای انجام خرید‌های روزمره است و به همین دلیل زمانی که می‌شنوم مردم می‌گویند که او منتظر تمام شدن قراردادش است (تا قرارداد دیگری ببندد)، خنده‌ام می‌گیرد.
مدیر برنامه‌های ساری ادامه داد: نمی‌توانم بگویم که او فصل آینده در ناپولی خواهد بود یا نه. تمدید قرارداد ما جزو اولویت‌های ما نیست، چون برای‌مان جذابیتی ندارد و فعلاً ذهن‌مان درگیر تعهدی است که داده‌ایم. من با ساری درباره این موضوع صحبت نکرده‌ام و قرار هم نیست این کار را انجام بدهم. ما فعلاً روی هدفی که بسیار مهم است تمرکز داریم.
ناپولی در حال حاضر با سه امتیاز کمتر نسبت به یوونتوس در رده دوم جدول سری A قرار دارد و این در حالی است که 10 هفته دیگر به پایان فصل باقی مانده است.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-08 12:14:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر