فهرست
پیش‌بازی: هال‌سیتی – آرسنال؛ طلسمِ 5بازیِ بدونِ برد توپچی‌ها
پیش‌بازی: هال‌سیتی – آرسنال؛ طلسمِ 5بازیِ بدونِ برد توپچی‌ها

پیش‌بازی: هال‌سیتی – آرسنال؛ طلسمِ 5بازیِ بدونِ برد توپچی‌ها

آی‌اسپورت – هال سیتی به رهبریِ استیو بروس در رده‌یِ سومِ چمپیونشیپ، با اختلافِ 4 امتیاز نسبت به برنلی صدرنشین، البته با یک بازی کمتر قرار گرفته است. هال ماهِ گذشته برایِ سومین سالِ پیاپی در اف.ای. کاپ مقابلِ آرسنال قرار گرفت و با درخششِ دروازه‌بانش، الدین یاکوپوویچ موفق به کسبِ یک تساویِ بدونِ گل ارزشمند شد. یاکوپوویچ در این بازی 11 سیو داشت، بیش از هر دروازه‌بانِ دیگری در بازی‌هایِ این فصلِ آرسنال در امیریتس. اما برایِ بازیِ تکراری در استادیومِ "کی سی" آمارِ به سودِ آرسنال است. تیمِ آرسن ونگر هر 5 بازیِ اخیرش در زمین هال را برده و در هر بازی حداقل 2 گل زده است. الکسیس سانچز که شنبه آرسنال را مقابلِ تاتنهام نجات داد و بعد از مدت‌ها در لیگ گل زد، در 6 حضورش در ترکیبِ اصلیِ آرسنال در اف.ای. کاپ تا به حال 5 گل زده و اولین گلش در این جام هم سالِ پیش مقابلِ هال بوده است.
هال سیتی 3 بازیِ اخیرِ خانگی‌اش در اف.ای کاپ را برده است اما آرسن ونگر تا به حال به عنوانِ مربیِ آرسنال هرگز در بازی‌هایِ خارج از خانه‌یِ اف.ای. کاپ به تیمی از دسته‌یِ پایین‌تر نباخته است. در نقطه‌یِ مقابل هال 15 بازی است که مقابلِ تیم‌هایِ دسته‌یِ بالا موفق به کسبِ پیروزی نشده است (آخرین بار مقابلِ وستهام در سالِ 1973).
آرسنال در این بازی بدونِ کوکلن، چیمبرلین، کوشلنی، چک کازورلا و مصدومانِ بلندمدت‌اش، ویلشر و روسیچکی خواهد بود. با این وجود انتظار می‌رود آرسن ونگر به چندتا دیگر از بازیکنانِ اصلی‌اش هم استراحت بدهد و با ترکیبی جوان مقابلِ هال قرار بگیرد.
 
 
     
آی اسپورت
2016-03-08 13:28:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر