فهرست
ویدیچ: می‌توانیم بایرن را شکست بدهیم
ویدیچ: می‌توانیم بایرن را شکست بدهیم

ویدیچ: می‌توانیم بایرن را شکست بدهیم

آی اسپورت- نمانیا ویدیچ، مدافع منچستریونایتد معتقد است که تیمش، توانایی مشکل سازی برای بایرن مونیخ را در دور برگشت یک چهارم لیگ قهرمانان در آلیانز آرنا، دارد.

این مدافع صرب تیمش را بر خلاف انتظارها در اولدترافورد پیش  انداخت ولی گل شواین‌اشتایگر، محاسبات را به هم ریخت و همه چیز ره به بازی برگشت کشاند.

با این وجود، مردان مویس همچنان به صعود به نیمه نهایی امیدوارند  و ویدیچ، معتقد است که خط حمله ی آنها برای بایرن مشکل ساز خواهد شد.

وی در مصاحبه با ITV گفت: " بازی سختی بود، نتیجه ی خوبی گرفتیم و فکر می‌کنم در موقعیت خوبی قرار داریم.

بسیار مستحکم بودیم ولی یک اشتباه کردیم و مجازات شدیم و آنها نشان دادند که چه تیم خوبی هستند. توپ را زیاد در اختیار داشتند.قبول داریم که توپ بیشتر در زمین ما بود ولی ما برای ضد حمله برنامه داشتیم.

در لیگ قهرمانان نسبتا خوب کار کردیم. در بازی‌های دیگر، فکر می‌کنم که خوب دفاع کردیم، از لحاظ تیمی خوب بودیم و در ضد حمله ها خطرناک ظاهر شدیم. مقابل لیورپول، بازی متفاوت بود. آنها توپ را به ما دادند تا ضد حمله بزنند. برای همین شکست خوردیم.

بازی مشابه‌ای در دور برگشت مشاهده خواهیم کرد. آنها توپ را در زمین خود در اختیار خواهند داشت. باید شکل و فرم خود را حفظ کنیم، در ضد حمله به مهاجمانمان توپ رسانی کنیم و فکر می‌کنم که بتوانیم به آنها صدمه بزنیم."

     
آی اسپورت
2014-04-02 10:11:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر