فهرست
بیانیه گسترش درباره اتهام تبانی:آرزو هدایت ره‌گم کردگان را داریم
بیانیه گسترش درباره اتهام تبانی:آرزو هدایت ره‌گم کردگان را داریم

بیانیه گسترش درباره اتهام تبانی:آرزو هدایت ره‌گم کردگان را داریم

آی‌اسپورت- پس از انتشار مطالبی درخصوص ایجاد شائبه در نتیجه دیدار گسترش فولاد تبریز و استقلال اهواز، این باشگاه با انتشار بیانیه‌ای نسبت به آن واکنش نشان داد. در بخشی از این بیانیه آمده است:سنگ اندازی در مسیر موفقیت و پیشرفت با بی‌عدالتی، امری ثابت شده برای گسترش فولاد تبریز در فوتبال است. سخن‌های گفته و نگفته برای اعتراض به این وضع بسیار بوده ولی متاسفانه در این وانفسا، آنچه به جایی نرسیده فریاد حق خواهی مجموعه خصوصی و غیر انتفاعی مانند گسترش فولاد تبریز است.

هنوز آزردگی و تلخی از حق‌کشی در دیدار هفته بیست و یکم لیگ برتر برای تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در بازی مقابل استقلال تهران، فراموش نشده، حرکت نابخردانه برخی‌ها در ایجاد شائبه در پیروزی ارزشمند آبی‌پوشان لیگ برتری فوتبال تبریز در مصاف با استقلال اهواز ، نهایت بی‌اخلاقی آن عده را نمایان ساخت.

هدف از این قبیل اقدامات و تهمت و افترا بستن بر مجموعه‌ای که طلایه‌دار پاکی در فوتبال ایران است و عنوان اخلاق مدارترین تیم لیگ برتر را بر برگ افتخارات خود ثبت نموده، بی‌تردید حرکتی عبث به شمار می‌آید و لزومی بر ارایه توضیح ندارد، ولی آنچه عمق ناراحتی و اندوه را سبب می‌شود و موجب ابراز واکنش می‌گردد، وضعیت رو به تاریکی ایجاد شده در فوتبال کشور است.

بی‌شک چنین اعمالی، توان ایجاد خلل در فعالیت باشگاه گسترش فولاد تبریز را ندارد و این مجموعه با عنایت حق تعالی با شتابی بیشتر به حرکت در راهی که به آن ایمان دارد، ادامه خواهد داد. در نهایت، هدایت تمامی ره گم کردگان را از درگاه خداوند متعال مسألت داریم.

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-08 14:30:11
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۳۲
کمالوند هرجا باشه تبانی و فساد و پول دادن هست، مثل استادش قلعه نویی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر