فهرست
پیش بازی رئال مادرید - بوروسیا دورتموند؛ زمان انتقام فرا رسید
پیش بازی رئال مادرید - بوروسیا دورتموند؛ زمان انتقام فرا رسید

پیش بازی رئال مادرید - بوروسیا دورتموند؛ زمان انتقام فرا رسید

آی اسپورت - نماییش لواندوفسکی در وستفالن کار رئال را  سال پیش یکسره کرد اما "لوس بلانکوس" سعی دارد تا انتقام فصل پیش را از دورتموند بگیرد. این دو تیم در دور گروهی فصل قبل لیگ قهرمانان نیز با یکدیگر هم گروه شده بودند که در آن جا نیز این دورتموند بود که در مجموع دو دیدار از رئال بهتر ظاهر شد.


http://estaticos.marca.com/imagenes/2014/03/21/en/football/real_madrid/1395403208_extras_noticia_foton_7_1.jpg


محرومیت لواندوفسکی که به تنهایی 4 گل مقابل رئال در وستفالن به ثمر رساند قطعا خبری خوشحال کننده برای طرفداران مادرید محسوب می شود. البته لواندوفسکی تنها غایب دورتموند نخواهد بود چرا که آن ها سوبوتیچ، بلاژیکوفسکی، بندر و اشملزر را نیز به علت مصدومیت در اختیار نخواهند داشت.

دورتموندی ها در دور قبل با نتیحه 5-4 در مجموع دو دیدار توانستند زنیت را حذف کنند در حالی که مادرید به راحتی هر چه تمام تر توانست شالکه را تحقیر کند و به جمع 8 تیم برتر اروپا راه پیدا کند.

رئال در 9 بازی اخیرش در لیگ قهرمانان 8 بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته است و تنها یک بار در خانه ی یوونتوس به تساوی دست پیدا کرده است. آن ها همچنین 31  گل به ثمر رسانده اند که وضعیت ممتاز خط آتششان را نمایش می دهد.

رئال مادرید به دنبال دهمین عنوان قهرمانیش در اروپا است. آن ها از سال 2002 به این سمت دیگر نتوانسته اند به مقام قهرمانی دست پیدا کنند. کارلو آنجلوتی در گفتگو با خبرنگاران  اذعان داشت: " چهارشنبه همه ی ما انتظار جوی فوق العاده را در برنابئو خواهیم داشت چرا که رویای قهرمانی دهم در ذهن همه  پر رنگ و پر رنگ تر می شود."

شاگردان آنجلوتی واکنش خوبی به 2 شکست تلخ مقابل بارسا و سویا نشان دادند و توانستند با 5 گل وایکانو را در هم بشکنند. رونالدو در این دیدار موفق شد چهل و چهارمین گل خودش را در تمامی رقابت های این فصل به ثمر برساند. رونالدو همچنین با 13 گل در 7 مسابقه ی لیگ قهرمانان اقای گل این رقابت ها تا این لحظه محسوب می شود. شاگردان یورگن کلوپ به دنبال راهی خواهند بود تا بتوانند 3 تفنگدار رئال یعنی رونالدو،بیل و بنزما را مهار کنند. آن ها در این فصل فوق العاده ظاهر شده اند.

کلوپ چندان موافق نظریه ی  ضعیف تر شدن تیمش نسبت به سال قبل نیست. او در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد: "  ما در رده ی دوم بوندسلیگا هستیم. در نیمه نهایی جام حذفی قرار داریم و به جمع 8 تیم پایانی لیگ قهرمانان راه یافته ایم. این وضعیتی است که ما فصل گذشته درست در این زمان نیز داشتیم. پس نمی شود گفت که ضعیف تر شده ایم."

رئال مادرید در این دیدار همچون چند وقت اخیر سامی خدیرا، خسه رودریگس و آلوارو آربلوئا را به علت مصدومیت در اختیار نخواهد داشت

     
آی اسپورت
2014-04-02 10:44:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر