فهرست
پیش بازی پاری سن ژرمن - چلسی؛ دوئل "مو" و "ایبرا"
پیش بازی پاری سن ژرمن - چلسی؛ دوئل "مو" و "ایبرا"

پیش بازی پاری سن ژرمن - چلسی؛ دوئل "مو" و "ایبرا"

آی اسپورت - اولین باری که ژوره مورینیو در اروپا هدایت چلسی را بر عهده داشت مقابل همین تیم پاریس سنت ژرمن بود. مورینیو امیدوار است این نکته ی جالب برای او خوش یمن باشد و تیمش بتواند از پس پی اس جی بر آید. دو تیم در سال 2004 در مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان با یکدیگر همگروه شده بودند که مصافشان در پاریس با نتیجه 3-0 به نفع چلسی پایان یافت.


با این حال مورینیو به خوبی می داند که مصافش این بار مقابل پی اس جی به هیچ عنوان به سادگی دیدار 10 سال پیش نخواهد بود و آن ها باید منتظر هر اتفاقی در این دیدار باشند.

اوضاع شاگردان لوران بلان فوق العاده است. آن ها 13 امتیاز از موناکو تیم دوم جدول بیشتر اندوخته اند و با خیالی آسوده در صدر جدول لیگ فرانسه قرار گرفته اند. پاریسی ها همچنین 9 بازی پیاپی در تمامی رقابت ها را با پیروزی پشت سر گذاشته اند. آن ها در 38 بازی خانگی اخیر خود در تمامی رقابت ها نیز تنها 1 بازی را واگذار کرده اند.

پی اس جی 2 تن از خطرناک ترین مهاجمان  دنیا را در اختیار دارند. زلاتان ایبراهیموویچ که سابقه ی کار با مورینیو در اینتر را دارد بدون شک خطرناک ترین مهره ی فرانسوی ها محسوب می شود. در کنار او ادینسون کاوانی قرار گرفته است که توانایی هایش بر کمتر کسی پوشیده است.


http://hiilkubad.com/wp-content/uploads/2013/12/Ibra-cavani-art.jpg


پی اس چی فصل قبل نیز تحت هدایت کارلو آنجلوتی به یک چهارم نهایی راه یافت اما در نهایت با قانون گل زده در خانه ی حریف در برابر بارسلونا شکست خورد. اما آن ها قصد دارند این بار با عبور از این مرحله به جمع 4 تیم پایانی راه یابند. پیروزی 6-1 آن ها در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل لورکوزن آن ها را ترسناک تر از همیشه کرده است.

در آن سوی میدان موقعیت لندنی ها برای فتح لیگ برتر به شدت تضعیف شده است. آن ها ناباورانه مغلوب کریستال پالاس شدند تا مورینیو نیز غیر مستقیم از عدم قهرمانی در لیگ برتر سخن بگوید. آن ها در مرحله ی قبل گالاتاسرای را در مجموع با نتیجه 3-1 شکست دادند اما سناریو در در برابر پی اس جی قطعا به آسانی دور قبل نخواهد بود.

مورینیو که قصد دارد اولین مربی تاریخ شود که توانسته با 3 تیم مختلف قهرمانی لیگ قهرمانان را کسب کند پس از شکست مقابل پالاس به انتقاد از نمایش برخی بازیکنانش پرداخت و ممکن است در این دیدار تغییراتی را در تیمش ایجاد کند.

بازگشت اشلی کول مصدوم و رامیرس محروم خبر خوشی برای هواداران آبی های لندن محسوب می شود. اما حضور اتوئو در این دیدار به علت مصدومیت از ناحیه ی همسترینگ در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در آن سمت نیز لوران بلان قطعا گرگوری فن در ویل دفاع راست هلندی اش را در اختیار نخواهد داشت ضمن اینکه حضور جرمی منس نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد

     
آی اسپورت
2014-04-02 10:45:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر