فهرست
شباهت عجیب استقلال در دو فصل اخیر: فرق مظلومی و قلعه نویی از این به بعد مشخص می شود
شباهت عجیب استقلال در دو فصل اخیر: فرق مظلومی و قلعه نویی از این به بعد مشخص می شود

شباهت عجیب استقلال در دو فصل اخیر: فرق مظلومی و قلعه نویی از این به بعد مشخص می شود

آی‌اسپورت- استقلال تا پایان هفته بیست‌ودوم لیگ باز هم صدر جدول را حفظ کرده. شاگردان مظلومی فقط هفت هفته صدرنشین لیگ نبودند و در پانزده هفته دیگر بالاتر از همه تیم‌ها حضور داشتند. جالب است که برنامه بازی‌ها، روند نتیجه‌گیری و جدول لیگ پانزدهم برای استقلال مشابه سال قبل طراحی شده. استقلال از این به بعد هفت فینال در پیش دارد. این تیم باید به ترتیب به مصاف پدیده، استقلال خوزستان، سپاهان، پرسپولیس، فولاد، سایپا، تراکتورسازی و صبای قم برود. جالب است که سال قبل هم استقلال در هفت هفته پایانی با پنج تا از این رقیبان به زورآزمایی پرداخته بود. پدیده، فولاد، پرسپولیس، تراکتورسازی و صبای قم پنج تیمی هستند که در هفت هفته پایانی لیگ قبل و این فصل باید با استقلال بازی کنند.
 
استقلال در پایان هفته بیست‌ودوم این فصل 42 امتیاز جمع کرده. مقدار امتیازی که استقلال را صدرنشین بلامنازع لیگ کرده. حالا آبی‌ها بالاتر از هم‌نام خوزستانیِ 41 امتیازی و ذوب‌آهن 38 امتیازی قرار دارند. فصل گذشته هم استقلال تا این جای فصل 41 امتیاز جمع کرده. یعنی فقط یک امتیاز کمتر از لیگ امسال. و البته صدرنشین لیگ هم نفت تهران 42 امتیازی بود. تراکتورسازی هم به اندازه استقلال امتیاز جمع کرده بود تا مثلث قهرمانی شکل بگیرد. ولی در پایان این سپاهان بود که قهرمان شد! استقلال در هفت هفته پایانی نتایج عجیبی گرفت تا سهمیه را هم از دست بدهد. حالا همه چیز مانند سال قبل پیش می‌رود. صدرنشین 42 امتیاز دارد، پنج مسابقه استقلال هم مشابه فصل قبل است. از این به بعد مشخص خواهد شد که مظلومی تبحر بیشتری در بازی‌های بزرگ دارد و قهرمانی را به استقلال تقدیم می‌کند یا او هم در این جای فصل کم می‌آورد. جالب است که استقلال در این فصل هم مانند فصل گذشته در هفته ماقبل پایانی میزبان تراکتورسازی است. دیداری که قلعه‌نویی می‌تواند از مظلومی هم یک ناکام بسازد. 


کدخبر: 9407
  ۵  
آی اسپورت
2016-03-08 17:42:31
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۰۲
اگر قرار بود هر فصل اتفاقات فصل قبلش بیفته, لنگ تا اخر عمرش تو دسته سه تهران می موند, یا اولین تیمی که قهرمان لیگ میشد, تا اخر قهرمان بود
حسین
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۱۶
بازم بین پنج تیم ششم میشن یعنی خخخخخخخ
برزو
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۲۵
استقلال مظلومی بر خلاف استقلال قلعه نوعی تو بازیهای بزرگ بهتر نتیجه میگیره::::: هر 7 تا بازی رو میبریم و ایشالا جام قهرمانی رو خودمون میبریم کپورچال تا لنگیها هم ضایع نشده باشند.// از این لنگ ابی گرم نمیشه:::
-
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۴۸
استقلال از 7 بازی اول فصل 16 امتیاز گرفته و از 8 بازی بعدش 16 امتیاز/در نیم فصل دوم از 7 بازی اول 10 امتیاز و از 8 بازی بعدی به نظرتون چند امتیاز میگیره؟
اما پرسپولیس از 7 بازی اول 7 امتیاز و از 8 بازی دوم 19 امتیاز و از 7 بازی نیم فصل 10 امتیاز و از 8 بازی اخر به نظرتون چند امتیاز میگیره؟
با یه حساب کتاب ساده قهرمان لیگ واستون مشخص میشه
-
پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۰۵:۴۶
ذوب آهن 37امتیاز داره،عزیز جون.
مثلا ورزشی نویس هم هستی...با نکته ب جدول کنار همین سایت میتونستی آمار بگیری ومتوحه بشی....من دیگه حرفی ندارم...مثلا خواسته اطلاعاتش را ب رخ بکشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر