فهرست
کلوپ: جادوگر نیستم
کلوپ: جادوگر نیستم

کلوپ: جادوگر نیستم

آی اسپورت- یورگن کلوپ، سرمربی دورتموند گفت که نگران است رئال مادرید، در دور رفت یک چهارم لیگ قهرمانان در برنابئو، دورتموند را نابود کند.

سال گذشته، دورتموند موفق شد رئال مادرید را تحت هدایت مورینیو در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با نتیجه ی 4-3 شکست دهد و به فینال صعود کند.

کلوپ معتقد است که هیچ معجزه ای در راه نیست و وی از روبرو شدن با رئال مادرید، وحشت داشته است. رئال در دور قبل  در مجموع توانست 2-9 شالکه را شکست دهد و کلوپ معتقد است که آنها در طول 12 ماه گذشته، تیم متحد و مستحکمی تشکیل داده‌اند.

وی در کنفرانس خبری با اشاره به مصدومیت‌های متعدد بازیکنانش گفت: "من جادوگر نیستم ولی این فصل باید از موانع سختی عبور کنیم.

من بازیکنان بسیار خوبی دارم و وظیفه‌ام این است که آنها را پیشرفت دهم. تا به اینجا این کار را خوب انجام دادیم.

بازیکنانی از ما که زیاد بازی نکردند، قرار است در این بازی رشد کنند. رئال مادرید منعطف تر شده است. سرعت بازی آنها فوق‌العاده است.

بارسلونا، مادرید و بایرن بهترین تیم‌ها هستند.ما هم نیاز به تغییر داریم. سال گذشته توانستیم مادرید را شکست دهیم و امسال نیز همین هدف را داریم.

آنها کیفیت فوق‌العاده ای دارند که غیر قابل کتمان است. اگر بازی خود را انجام دهیم و سرمان را بالا نگه داریم، موقعیت‌هایی خواهیم داشت."

کلوپ همچنین مدعی شد که وی از شرایط نیمکتش نگران نیست و بازیکنانش به این مصدومیت ها عادت کرده‌اند.

وی گفت: "برنابئو جو فوق‌العاده ای دارد و ما نیاز داریم توپ را در اختیار بگیریم. مادرید شانس بیشتری دارد ولی آنها همچنین مشکلاتی در این فصل داشته‌اند. همچنین آنها گرث بیل و آنخل دی‌ماریا را در اختیار دارند که بسیار خوب کار کرده‌اند.

عادت کرده‌ایم که شانس اول نباشیم و کار سختی پیش رو داشته باشیم. هیچکس نباید به ما فضا دهد زیرا می‌توانیم برای حریفمان خطرناک باشیم.

اگر شکست بخوریم، فاجعه رخ نداده است. تیم‌های زیادی نیستند که می‌توانند ادعا کنند افتخاراتی مثل ما در 10 سال گذشته کسب کرده‌اند.

شاید توپ را در اختیار نداشته باشیم ولی دوئل های تک نفره تعیین کننده خواهند بود. البته غیبت لواندوفسکی ( به دلیل محرومیت) به ضرر ما تمام خواهد شد.

آماده نیستیم که بدون او بازی کنیم ولی تمام تلاشمان را خواهیم کرد."

     
آی اسپورت
2014-04-02 10:56:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر