فهرست
تبلیغاتی که اثرمعکوس داد: رای‌کمتر رحمتی از گلرچهارم پرسپولیس!
تبلیغاتی که اثرمعکوس داد: رای‌کمتر رحمتی از گلرچهارم پرسپولیس!

تبلیغاتی که اثرمعکوس داد: رای‌کمتر رحمتی از گلرچهارم پرسپولیس!

آی اسپورت- سامانه هواداری سرخابی های پایتخت چند روزی است که در اینستاگرام خود یک نظرسنجی راه انداخته است که هواداران باید محبوب ترین بازیکن خودشان را معلوم کنند. این سامانه برای هواداران خود جوایز زیادی هم در نظر گرفته است. اما در این نظرسنجی یک اتفاق جالب رخ داده است. این اتفاق از این قرار است که سید مهدی رحمتی دروازه بان و کاپیتان استقلال که دیشب هم در نظرسنجی برنامه 90 پایین تر از مهدی طارمی قرار گرفت، از مرتضی قدیمی پور دروازه بان چهارم پرسپولیس کمتر رای آورده است! قدیمی پور که بعد از محسن زاده دروازه بان چهارم برانکو است، در این مرحله از مسابقه تا الان 5291 رای به دست آورده ولی مهدی رحمتی چیزی حدود 4290 رای آورده است. نکته جالب دیگر اینجاست که رحمتی و چشمی دو بازیکن استقلال که اخیرا به برنامه 90 رفته اند، تا به حال دو بار این سامانه هواداری را تبلیغ کرده اند که این کار با واکنش های جالب فردوسی پور هم روبرو شده است.
خبر آنلاین

کد خبر: 9401
  ۶  
آی اسپورت
2016-03-08 22:08:03
نظر دهید

۶ نظر
-
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۲۹
چرا در مورد وقاحت برانکو نمی نویسین که گفته بنگر نباید اخراج میشد؟ هرزنامه پیزوری بازم سوتی داده و گفته چرا لنگ قبل از استقلال بازی می کنه در حالیکه لنگ همش بعد از استقلال بازی کرده, چرا در این مورد سوتی ها نمی نویسی؟
حسین
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۰۸
لنگ هم مثل آرسنال فقط تو نظرسنجی ها اوله. یه گوگل کنید طرفدارای آرسنال تو هر نظرسنجی که اسم آرسنال یا بازیکنش باشه سنگ تموم میذارن و اول میشن. لنگ هم همینه جام که نمیتونن ببرن حداقل بذار با اینا خوش باشن. به خدا اینا هم دل دارن
-
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۰۵
استقلالیا مثه لنگیا بیکار نیستن دائم گوشی به دست و پای لپ تاپ دنبال نظرسنجی ها بگردن! شما هم بهتره برای تیم محبوبتون داخل زمین فوتبال دنبال افتخار بگردین! البته در زمینه ی فوتبال نه وحشی بازی!
-
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۵۷
بروز آب رو بریز اونجات که بسوزه ....
برزو
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۴۳
لنگی که اخرین جامش جام ولایت اونم 5 سال پیش بوده از لحاظ منطقی نباید با کسی که تیمش انواع و اقسام افتخاهارو داده کل کل کنه.لنگی مجرم نیست بیماره.بیاید با بیماران مهربان باشیم.
وکیل برزو
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۵
برزو روانی شده کسی کارش بهش نداشته باشه خخخخخخخخخخخخخخ پایین تر از قدیمی خخخخخخخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر