فهرست
اوضاع‌عجیب در متمول‌ترین تیم لیگ‌یک: میثاقیان در آستانه جدایی!
اوضاع‌عجیب در متمول‌ترین تیم لیگ‌یک: میثاقیان در آستانه جدایی!

اوضاع‌عجیب در متمول‌ترین تیم لیگ‌یک: میثاقیان در آستانه جدایی!

آی اسپورت- هرچند این روزها، احتمال بالای حضور تقریبا قطعی خونه به خونه و پیکان در لیگ برتر فصل آینده، توسط لیگ یکی‌ها دهان به دهان می‌چرخد، اما گویا مسئولان خونه به خونه با حاشیه‌های گاه و بی‌گاه به‌طور ناخودآگاهی تیمشان را از مسیر صعود دور می‌کنند. اکبر میثاقیان که همیشه با شگردهای خاص خودش، تیم‌هایش را یا لیگ برتری می‌کند و یا تا آستانه صعود می‌برد، در این فصل هم دوران موفقت‌آمیزی در خونه به خونه بابل پشت سر گذاشت و با حضور در رده دوم جدول حالا با این تیم هم در یک قدمی صعود به لیگ برتر قرار دارد. اما مثل اینکه اوضاع در بابل چندان هم برای ادامه فعالیت میثاقیان مساعد نیست.

بعد از تساوی خانگی خونه به خونه در بازی این هفته، مدیران خونه به خونه در اقدامی عجیب با انتشار بیانیه‌ای از هواداران عذرخواهی کردند! اقدامی که اصلا به مذاق میثاقیان خوش نیامده و باعث شده شکافی که از قبل میان او و مدیران این تیم به وجود آمده بود حالا بیشتر شود. این پایان ماجرا نبود. تعدادی از لیدرها و تماشاگران خونه به خونه هم بعد از تمرین این تیم، اعتراض‌های زیادی به خونه به خونه و مخصوصا فرزند او که در این تیم بازی می‌کند، وارد کردند و تمامی این اوضاع باعث شد تا میثاقیان با ناراحتی، استعفای شفاهی خود را به مسئولان تیم اعلام کند و این احتمال وجود دارد او دیگر در تمرینات تیمش شرکت نکند.

مدیرهای خونه به خونه که تجربه چندان خوبی در فوتبال ندارند، مدتی قبل هم بعد از یک باخت خارج از خانه، در تصمیمی جالب،  ولادیمیر پتروویچ که فصل قبل گزینه سرمربی‌گری تراکتورسازی بود را به بابل دعوت کردند و بعد از به توافق نرسیدن، این مربی بزرگ به کشورش برگشت. حالا تنها 9 هفته به پایان رقابت‌های این فصل لیگ دسته اول باقی مانده. با وجود این حاشیه‌های عجیب در بابل، باید دید بالاخره متمول‌ترین تیم لیگ یک که از حمایت استقلالی‌های سابق هم برخوردار است، بالاخره با هزینه‌های چندین میلیاردی می‌تواند به لیگ برتر صعود کند یا نه.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-09 00:12:04
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۰۷:۲۰
آی اسپورت چی گیرت میاد از حاشیه سازی برای تیم مازندرانی در حالی که نصف نویسنده هاتون قائمشهری هستن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر