فهرست

ادعای جدید درباره نارنجک: حسادت به سبک تهرانی!

آی اسپورت - در حالی که چیزی نمانده بود کنفدراسیون فوتبال آسیا آب پاکی را روی دست فدراسیون فوتبال عربستان بریزد و دولت آل سعود را هم وادار کند تیم های عربستانی را برای بازی با تیم های ایرانی به کشورمان بفرستد، یک حرکت احمقانه و پرتاب نارنجک در جریان بازی پرسپولیس و تراکتورسازی بازی را عوض کرد و حالا احتمال دارد AFC دستور بدهد تیم های ایرانی و عربستانی در یک کشور بیطرف به مصاف هم بروند.


 غروب دیروز وقتی در حال صحبت با یکی از مدیران تراکتور بودیم و پرسیدیم آخرین خبر رسیده از مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا چیست، این مدیر تبریزی لابه لای حرف های خود دیدگاهی را افشا کرد که نشان دهنده نگاه منفی اصفهانی ها به ماجرای پرتاب نارنجک است.
 این مدیر تبریزی گفت: ما نمی دانیم چه کسانی نارنجک پرتاب کردند و اصلا با وجود یگان ویژه تماشاگران چه طور توانستند با خودشان نارنجک دست ساز به ورزشگاه بیاورند اما یکی از مدیران یک تیم اصفهانی به من می گفت این کار زیر سر تیم های تهرانی است و آنها چون خودشان امسال در آسیا نیستند عامدانه نارنجک پرتاب کردند تا میزبانی مقابل تیم های عربستانی از سپاهان، ذوب آهن و تراکتورسازی گرفته شود!
منبع: رادنیوز
  ۵  
آی اسپورت
2016-03-09 09:32:09
نظر دهید

۵ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۲۲
این تهرانی های مفت خور دارن از حسادت میترکند. بدبختا
-
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۲۵
باید با پیروزی به شدت برخورد کرد
یوسف
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۱۰
جدای از این ماجراها، یادتون میاد عادل سر نارنجک دستسازی که به چشم سرباز احمدی خورد چه سر و صدایی به پا کرد؟! با باندبازی و اینا از سپاهان که خودش آخر باند هست 4 امتیاز کم کردن تا پرسپولیس بتونه اون سال قهرمان بشه و 6 امتیازی که با بی کفایتی مدیراش کم شده بود رو جبران کنه! اما پریشب لال شده بود و فقط از مردم خواست دیگه بچه خوبی باشن و نارنجک دست ساز نبرن استادیوم!
برزو
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۲۵
باید نامه بنویسند به AFC همی موارد رو بگن::: اگه میزبان بودند و اختیار ورزشگاه دست تراکتور بود قضیه فرق میکرد اما خیلی ظلمه اگه به خاطر طرفداران لنگ بخوان تراکتوریها رو محروم کنند.
-
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۵۲
تهران و دود و ساندویچ 5000 هزار تومنیش و ....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر