فهرست

گزارش روز: استیماچ به آمار استانکو می رسد؟

آی اسپورت - سپاهان روزهای خوبی را با ایگور استیماچ تجربه نمی کند و این مربی کروات بعد از اولین دیدارش با سپاهان که موفق شدند نفت تهران را ببرند،دیگر رنگ پیروزی در لیگ برتر را ندیده است. به عبارت دیگر، سپاهان 10 بازی متوالی است که نتوانسته تیم برنده میدان شود.
سپاهان به عنوان یکی از موفق ترین تیمهای لیگ برتر البته سابقه چنین آمار فاجعه ای دارد. آنطور که مشرق نوشته، در لیگ چهارم سپاهان با 3 مربی دهم شد. در فصل یاد شده زردپوشان اصفهانی که نماینده ایران در آسیا هم بودند در 10 دیدار متوالی فصل رنگ پیروزی را ندیدند. سپاهان پنجشنبه 24 دی ماه سال 1383 با هدایت ناصر پورمهدی به استقلال اهواز (هفته 17) باخت و پس از آن ناکامی‌های سریالی تا جمعه 16 اردیبهشت‌ماه سال 1384 ادامه یافت. سپاهان پس از استعفای فرهاد کاظمی در پایان نیم فصل، ابتدا موفق شد سایپا را 2-1 ببرد اما با پورمهدی به استقلال اهواز (یک - صفر)، به صبا (2-یک) و پاس (یک – صفر) هم باخت تا مدیران سپاهان استانکو مدیرفنی تیم را در آستانه آغاز لیگ قهرمانان آسیا سرمربی کنند. 
استانکو هم تا 7 هفته نتوانست پیروزی کسب کند. زردپوشان با هدایت مرد کروات مقابل فجر، ذوب‌آهن و فولاد به تساوی رسیدند، به برق و پیکان باختند و تساوی یک – یک با پگاه گیلان و ابومسلم هم حسن ختام ناکامی هایشان بود. 
سپاهان فردا با سیاه‌جامگان بازی دارد و باید دید رکورد جدید 11 بازی بدون پیروزی به نام استیماچ و شاگردانش ثبت خواهد شد یا نه.کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-03-09 09:58:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر