فهرست
کعبی: وقتی عنایتی و رجب‌زاده هستند چرا من نباشم؟
کعبی: وقتی عنایتی و رجب‌زاده هستند چرا من نباشم؟

کعبی: وقتی عنایتی و رجب‌زاده هستند چرا من نباشم؟

آی اسپورت - خیلی‌ها فکر می‌کردند حسین کعبی از فوتبال خداحافظی کرده است. در واقع همینطور هم به نظر می‌رسید چون مدت زیادی بود که از او خبری نبود و به نظر می‌رسید او به طور غیر رسمی از فوتبال خداحافظی کرده است اما حالا او می‌گوید قصد بازگشت دارد. دلایلش هم برای بازگشت جالب است:« چرا بازنگردم؟ مگر چند سال دارم که از فوتبال خداحافظی کنم. هنوز هم این پتانسیل را در خودم می‌بینم. تمرین می‌کنم، صبح و بعدازظهر تمرین‌هایم را پشت سر می‌گذارم تا یک بار دیگر در سطح اول فوتبال بازی کنم. چرا باید بازیکنانی مانند اولادی و کاظمیان که تقریبا کوچکتر یا همسن و سال من هستند خارج از گود بنشینند؟
رجب‌زاده و عنایتی که در آستانه ۴۰ سالگی هستند الگوی بسیار خوبی برای امثال من هستند. چرا کعبی باید بیرون بنشیند؟ دلیل آن وجود رابطه است. دلال‌ها و مدیر برنامه‌ها در این رابطه مقصر هستند. بازیکن ۱۰۰ دلاری برزیلی را با یک میلیارد به ایران می‌آورند و در نتیجه بازیکنان خوب ایرانی نمی‌توانند بازی کنند. خدا را شکر می‌کنم که همیشه سالم بازی می‌کنم. به موارد زیادی من را متهم کردند اما هیچ گاه مدرک مناسبی نداشتند. فقط خدا بالای سر من است و با هیچ بنی‌بشری لابی نکرده‌ام.»

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-09 10:29:43
نظر دهید

۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۲۱
بازیکن اگه بازیکن باشه همه تیمها خواهانش میشن! مگه سرمربی و مدیرعامل اعتبار و ابروی خودشونو از سر راه اوردند که بازیکن 100 دلاری بذارن تو زمین؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر