فهرست
دغدغه برانکو: اگر طارمی رفتنی است از حالا به فکر جانشینش باشیم
دغدغه برانکو: اگر طارمی رفتنی است از حالا به فکر جانشینش باشیم

دغدغه برانکو: اگر طارمی رفتنی است از حالا به فکر جانشینش باشیم

آی اسپورت - این روزها شایعات درباره جدایی مهدی طارمی در پایان فصل زیاد است. او در لیگ برتر به پختگی کامل رسیده و همه می‌گویند باید برای پیشرفت به اروپا برود. سردار آزمون دوست نزدیک مهدی که او را برادو هم می‌خواند، بارها در  مصاحبه‌های خود گفته طارمی باید به اروپا برود. او حتی در آخرین مصاحبه خود تأکید داشت: «100 بار به مهدی گفتم باید در اروپا بازی کنی.» شواهد نشان می‌دهد مهدی طارمی در پایان فصل به عمر بازیگری خود در لیگ برتر پایان می‌دهد و به لیگ جدیدی ملحق خواهد شد. او ابتدای همین فصل هم از کشورهای عربی پیشنهاد داشت ولی در پایان تصمیم گرفت در لیگ برتر باقی بماند و برای پرسپولیس توپ بزند. این بار اما به نظر می‌رسد جدایی او جدی است و مهدی قصد دارد در فصل آینده خارج از ایران باشد. او اواسط فصل از سوئد و روسیه هم پیشنهاد داشت اما نرفت.
بالطبع، خبرهای جدایی طارمی، برای پرسپولیسی‌ها نگران‌کننده است. نگاهی به وضعیت بازی‌های پرسپولیس در فصل جاری نشان می‌دهد این بازیکن تا چه اندازه در موفقیت قرمزها اثر‌گذار بوده است. او در اکثر بازی‌های تیمش در نقش گلزن ظاهر شده و توانسته در روند امتیازگیری تیمش، نقشی کلیدی بازی کند. جدایی او خبر خوبی برای برانکو ایوانکوویچ هم نخواهد بود. او بابت جدایی این بازیکن ابراز نگرانی کرده و گفته اگر مهدی می‌خواهد برود، از همین حالا باید به دنبال بازیکنی باشند که جای او را پر کند. البته برانکو در آخرین گفت‌وگوی خود وقتی با این سؤال روبه‌رو شد که آیا به نظر شما مهدی طارمی باید در پایان فصل به اروپا برود، پاسخی داد که به خوبی از همین نگرانی خبر می‌داد. مربی کروات جواب داد: «بدون شک مهدی طارمی کیفیت خیلی بالایی دارد. دلیل و مدرکش هم اینکه با اختلاف آقای گل ایران است. طبیعی است که بازیکن با این کیفیت در کشورهای اطراف و کشورهای اروپایی تقاضای زیادی خواهد داشت اما من فکر می‌کنم بهترین کار برای او این است که یکی، 2 سال دیگر در ایران بماند و با یک کار فشرده به طور کامل خودش را با حضور در تیم ملی نشان دهد و به یک تیم درست و حسابی برود.» برانکو با این جملات، عملاً در روزهایی که همه می‌گویند طارمی باید به اروپا برود، نشان داد موافق جدایی این بازیکن نیست و ترجیح می‌دهد مهدی بماند. البته این بازیکن هم علاقه زیادی به حضور در اروپا دارد و در این باره می‌گوید: «خیلی دوست دارم که به یکی از باشگاه‌های معتبر اروپایی بروم چون سطح فوتبال در آنجا بالا است و روی کیفیت بازیکن تأثیر می‌گذارد. من می‌خواهم به روند خوبم در تیم ملی و پرسپولیس ادامه بدهم تا با رسیدن پیشنهادات به یکی از باشگاه‌های معتبر اروپایی بروم.» اینکه او چه زمانی عازم سفر اروپا می‌شود، هنوز مشخص نیست. البته کسی هم نمی‌داند که آیا او به فوتبال اروپا می‌رود و یا آنکه پول کشورهای عربی را ترجیح می‌دهد. چیزی که پیداست، برانکو علاقه دارد طارمی بماند و همین حالا به دنبال جواب سؤال خود است. او می‌گوید اگر باشگاه از رفتن این بازیکن مطمئن است، باید از همین حالا به فکر باشد و یک مهاجم را نشان کند.

منبع: خبر آنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-09 11:15:14
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۴۶
اروپا؟؟؟ خخخخخ ادن نصف بازی های لیگو بخاطر دایو محروم میشه
برزو
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۵۵
اگه از 5 لیگ معتبر (ایتالیا، انگلیس، اسپانیا، فرانسه و المان) پیشنهاد نداشته باشه و کشورهای عربی هم دستمزدی کمتر از سالانه 2 میلیون دلار بهش پیشنهاد بدن بهتره تو همین لنگ بمونه. این لژیونر شدن حاج صفی و جهانبخش و ازمون و عزت الهی به درد خودشون میخوره! حتی انصاری فرد تو لیگ یونان! همین جهانبخش هم سال دیگه 24 سالش میشه دیگه یا باید تو هلند بمونه یا برگرده ایران. سردارازمون هم اگه اورتون رفتنش بازار گرمی نباشه خوبه اما اگرم با این کیفیت فعلی بخواد بره به نظرم کل بازیها رو باید بشینه رو سکو! رو نیمکت هم نه، رو سکو!
کیسه دسته سوم
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۸
جهان سوم جایی است که هوادارارن تیمی که اسطوره شان در امارات بازی کرده درباره تیمی که بازیکنانش در بهترین تیم های دنیا درخشیده اند نظر می دهند :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر