فهرست
روایت سرپرست تیم والیبال پیکان از مرگ ۱۰ دقیقه‌ای مربی این تیم
روایت سرپرست تیم والیبال پیکان از مرگ ۱۰ دقیقه‌ای مربی این تیم

روایت سرپرست تیم والیبال پیکان از مرگ ۱۰ دقیقه‌ای مربی این تیم

آی اسپورت - سایت فدراسیون والیبال، شب گذشته خبری را مبنی بر ایست قلبی و درگذشت مربی جوان تیم والیبال پیکان برای دقایقی روی خروجی فرستاد. این خبر بعد از چند دقیقه با احیای قلبی رضا ابراهیمی از روی سایت برداشته شد اما اوضاع مربی سابق تیم ملی همچنان بحرانی است.
مرتضی عهدی، سرپرست تیم والیبال پیکان در این مورد گفت: بازیکنان تیم، روز گذشته بیشتر مشغول بدنسازی و استخر و مربیان در حال بازی بودند. رضا ناگهان گفت که قلبش درد می‌کند. پزشک تیم او را به اتاقش برد و با کپسول اکسیژن و قرص، مداوای ابتدایی را آغاز کرد تا آمبولانس آمد. تشخیص اولیه پزشک، سکته قلبی بود و او را به بیمارستان آتیه منتقل کردیم. 
وی ادامه داد: در مسیر بیمارستان و در بلوار دادمان، حال رضا دوباره بد شد و ضربان قلب او رفت. سرانجام در اتاق احیای بیمارستان به ما اطلاع دادند که او فوت کرده و دیگر ضربان ندارد. پس از 10 دقیقه واقعاً جهنمی و وحشتناک،‌ قلب او احیا شد و با آنژیوگرافی،‌ ضربان قلبش به وضعیت قابل قبولی رسید اما نرسیدن خون به مغز او برای در این 10 دقیقه باعث شد سطح هوشیاری رضا به 3 یعنی مرگ مغزی برسد. هوشیاری او بعد از انتقال به ICU به 4 رسید که باید حداقل 15 باشد. هیچ‌کس در باشگاه پیکان در مورد دیدار سوم فینال لیگ مقابل بانک سرمایه حتی فکر هم نمی‌کند و هعه نگران وضعیت رضا هستند. امیدواریم او به زندگی عادی برگردد. همه ما شوکه هستیم.

منبع: تسنیم
     
آی اسپورت
2016-03-09 12:05:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر