فهرست
طعنه روز؛ بیکارید افشاگری می‌کنید؟
طعنه روز؛ بیکارید افشاگری می‌کنید؟

طعنه روز؛ بیکارید افشاگری می‌کنید؟

آی اسپورت - چند روز پیش بود که امیر عابدینی که گفته می‌شود این روزها در ایران حضور ندارد مصاحبه‌ای کرد و درباره فدراسیون فوتبال کلی افشاگری کرد. افشاگری‌هایی که مشابه آن را بارها از زبان خود او شنیده بودیم و اتفاقی هم نیفتاده بود. او با طعنه به حضور پررنگ اصفهانی‌ها در فدراسیون فوتبال گفته: «اگر یک بار بروید می‌فهمید که باید با لهجه اصفهانی حرف بزنید تا آسانسور‌های فدراسیون فوتبال بالا بروند. اگر با لهجه غیر اصفهانی حرف بزنید امکان ندارد که بتوانید با آسانسور جابه‌جا شوید. اگر کسی می‌خواهد منصوب شود باید مورد قبول تاج باشد و یار غار او. در فدراسیون فوتبال شایسته‌سالاری وجود ندارد. همه‌اش لابی است و داد و ستد‌های رفاقتی. افراد اینگونه برای پست‌های مختلف انتخاب می‌شوند.»

او در این مصاحبه نامی از عبدالکاظم طالقانی عضو هیات رئیسه نیاورده اما فعلا او تنها کسی است که پاسخ ادعاها و اتهامات عابدینی را داده. او تلویحا حضور عابدینی در خارج از ایران را هم مبهم و سوال برانگیز اعلام کرده و بعد هم گفته: «یادتان هست چگونه از این فوتبال رفتید؟ خدا عاقبت‌تان را به خیر کند! کاش حداقل به ایران بیایید و در دادگاه‌ها و دادسراها، پاسخ شکایت‌ها در انواع و اقسام مختلف را بدهید. مردم باید بدانند چه کسانی پس از شکست تیم ملی جشن گرفتند. یادتان هست خبرنگاران یک هفته‌نامه در زمان شما تهدید به چه نوع برخوردی شدند و از منزل‌شان جرات نمی‌کردند بیرون بیایند؟  درباره این قشر زحمتکش حرف می‌زنید؟ لطف کنید درباره کلمه گونی هر چه به ذهنتان می‌آید بگویید! خدا این قدر به رییس فدراسیون عزت داده که تا امروز درباره دلایل اخراج شما حرفی نزند، اما وای به روزی که بخواهد سکوتش را درباره شما و چند نفر دیگر بشکند و با مردم صحبت کند. آقای عابدینی! وای به آن روز.»

یعنی این دو مصاحبه را اگر کامل بخوانید متوجه می‌شوید که دو طرف چقدر از هم آتو دارند و هنوز رو نکرده‌اند. حالا سوال ما این است که خب اصلا چه کاری است این قدر علیه هم افشاگری می‌کنید؟ بابا دو روز دیگر دوباره همکار می‌شوید و با هم سر یک سفره می‌نشینید، آن وقت چجوری می‌توانید توی صورت هم نگاه کنید. واقعا بیکارید افشاگری می‌کنید؟

۸    
آی اسپورت
2019-11-24 00:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر