فهرست
ماجرای دلخوری قوچان‌نژاد از انگلیسی‌ها چیست؟
ماجرای دلخوری قوچان‌نژاد از انگلیسی‌ها چیست؟

ماجرای دلخوری قوچان‌نژاد از انگلیسی‌ها چیست؟

آی اسپورت - رضا گوچی، مهاجم ایرانی چارلتون که آمادگی خوبی دارد، چند هفته ای که در تیمش نیمکت نشین شده و کمتر فرصت بازی پیدا می کند. جالب اینجاست که او با سرمربی تیم رابطه خوبی دارد و در گذشته هم شاگردش بوده است. اما این رابطه خوب و اعتقادی که سرمربی چارلتون به رضا دارد هم، باعث نشده تا فیکس بازی کند. ماجرا از روزی شروع شد که این باشگاه انگلیسی تصمیم گرفت قرارداد رضا را تمدید کند. این بازیکن اما پیشنهاد چارلتون را رد کرد چراکه اغلب کارشناس ها سقوط این تیم را به لیگ دسته دوم قطعی می دانند.
چارلتون در حال حاضر در لیگ دسته یک انگلیس بین 24 تیم، در رده بیست و سوم قرار دارد و طبیعی است در چنین شرایطی رضا تمایلی به تمدید قرارداد نداشته باشد. در هر صورت رفتاری که باشگاه داشته، باعث دلخوری گوچی شده است چرا که او با وجود آمادگی بالا، تنها به این دلیل را که قراردادش را تمدید نکرده، باید بیرون بنشیند. چارلتون این روزها به بازیکنانی فرصت می دهد که می داند آنها را برای فصل بعد هم دارد.

منبع: خبرآنلاین
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-09 12:40:30
نظر دهید

۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۳۴
چه اشکال داره؟ اگه پول بهش میدن بمونه! دیگه فوق فوقش اگه بعد از این از تیمهای اروپایی پیشنهاد نداشت برمیگرده تو تیمهای ایرانی قراردادهای میلیاردی میبنده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر