فهرست
مظلومی: عیدی خوبی به هواداران می‌دهیم
مظلومی: عیدی خوبی به هواداران می‌دهیم

مظلومی: عیدی خوبی به هواداران می‌دهیم

آی‌اسپورت- پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پدیده خراسان حاضر شد.


به هواداران عیدی خوبی می‌دهیم
آمار نشان می‌دهد پدیده در نیم‌فصل دوم نتایج خیلی خوبی گرفته و تیم باتجربه‌ای است. ما بازی ساده‌ای نداریم و فکر می‌کنم این تیم با ما در دور برگشت هم‌امتیاز است. چاره‌ای جز برد نداریم و فقط باید سه امتیاز را بگیریم.به نظر من پدیده تیم خطرناکی است که نباید آنها را دست کم گرفت. آنها قطعا برای ارائه یک فوتبال بسته به تهران آمده‌اند ولی ما باید با حمایت هوادارانمان سه امتیاز را بگیریم تا عیدی خوبی بابت نوروز به آنها بدهیم.


برای اردوی سوئد شرط گذاشتم
تیم ملی در عید بازی دارد و چه ما در تهران باشیم و چه در سوئد ملی‌پوشان ما به اردوی تیم ملی می‌روند. در خصوص بازیکنان داخلی نیز تلاش می‌کنیم تا مشکل‌شان حل شود و بتوانند ما را همراهی کنند. به عنوان مربی دوست داشتم همه بازیکنانم باشند و حتی روز اول شرط کرده بودم که در این سفر همه بازیکنان به همراه ما می‌آیند. چون اگر ناقص برویم پس از تعطیلات متضرر خواهیم شد.


وضعیت خسرو امروز مشخص می‌شود
غیر دو سه نفر همه را داریم و در حال کار کردن روی بدن‌های یعقوب کریمی و علیرضا رمضانی هستیم و این دو نفر آماده بازی فردا نیستند. ضمن اینکه وضعیت خسرو حیدری نیز امروز مشخص می‌شود. هرچند که او در کنار تیم تمرین می‌کند.


قطعا سه امتیاز را می‌گیریم
مطمئن باشید بازی فردا مساوی هم نمی‌شود. ما برای برد به زمین می‌رویم و هدف‌مان هم همین است. مربی حریف هم برای بالا بردن روحیه تیمش صحبت از پیروزی کرده ولی ما استقلال هستیم و قطعا برای سه امتیاز به زمین می‌رویم.


کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-09 14:34:03
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۵۶
عیدی مظلومی به هودار صالحی ابیپوش داور استقلاله
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر