فهرست
8 بازی و فقط یک برد: مورد عجیب بابک!
8 بازی و فقط یک برد: مورد عجیب بابک!

8 بازی و فقط یک برد: مورد عجیب بابک!

آی اسپورت - محمدرضا خانزاده، حمیدرضا علی عسگری و بابک حاتمی. فصل پیش، بخش زیادی از مشکلات پرسپولیس بخاطر ضعف مدافعان کناری آن‌ها بود. حسین ماهینی بخاطر باطل شدن سربازی محروم شد و میثم حسینی هم بعد از اختلاف با درخشان، تا آخر فصل بیرون ماند. امسال پرسپولیسی‌ها دو نفر از این سه نفر را کنار گذاشتند اما بابک حاتمی، هنوز در پرسپولیس باقی مانده و در بازی‌هایی که به میدان رفته کابوس آن‌ها شده است.

حاتمی تا هفته ششم، بجز بازی با سپاهان مدافع چپ ثابت پرسپولیس بود. تیم برانکو در این 6 بازی، فقط فولاد را برد. مصدومیت حاتمی در این مقطع باعث شد محمد انصاری جای او را بگیرد و حاتمی بعد از بازگشت هم روی نیمکت نشست. بازی برگشت با سپاهان، حاتمی در غیاب انصاری دوباره در سمت چپ پرسپولیس قرار گرفت و با یک بازی پراشتباه، باعث شد روند پیروزی‌های پرسپولیس در خانه متوقف شود. در 6 بازی که این فصل حاتمی در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفته، آن‌ها فقط یک بار مقابل فولاد پیروز شدند. در دو بازی نیم فصل دوم با نفت تهران و سایپا هم برانکو به عنوان بازی تعویضی حاتمی را بیش از 10 دقیقه بازی داد و نتیجه این دو بازی هم چیزی جز دو مساوی برای سرخپوشان نبود. برانکو، فقط در بازی‌هایی که حاتمی در زمین نبوده یا مثل استقلال اهواز و گسترش فولاد کمتر از 10 دقیقه فرصت بازی پیدا کرده،‌ توانسته حریفانش را شکست دهد.

بازی این هفته پرسپولیس و صبا، حاتمی برای اولین بار در نبود رامین رضاییان در پستی جدید و به عنوان مدافع راست برای پرسپولیس به میدان می‌رود. پستی که زمانی پست تخصصی او محسوب می‌شد. حاتمی می‌تواند با نمایشی کم اشتباه، بعد از 6 ماه دوباره در برد سرخپوشان شریک شود. به شرطی که برانکو از ترس تکرار کابوس بازی‌های قبل، به حیدریه چپ پا در این پست بازی ندهد.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-09 14:36:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر