فهرست
ترس بزرگ استقلال: سیاهی آخر سال
ترس بزرگ استقلال: سیاهی آخر سال

ترس بزرگ استقلال: سیاهی آخر سال

آی اسپورت - استقلال برای فراموشی تلخی فصل گذشته و پایانی شیرین برای 94، نیاز به یک پیروزی نه چندان دشوار مقابل پدیده دارد. با این برد، استقلال امسال را در صدرجدول لیگ تمام می‌کند و برای شروع یک سال رویایی و فتح هر دو جام، آماده خواهد شد. بزرگترین نگرانی هواداران استقلال، سابقه این تیم در بازی‌های آخر سال است.

در هر دو فصل گذشته که استقلال هفته‌های آخر قهرمانی و حتی سهمیه آسیایی را از دست داد، با برد در آخرین بازی سال می‌توانست سال‌های 92 و 93 را هم در صدر جدول تمام کند. لیگ سیزدهم، استقلال تا هفته بیست و ششم صدرنشین لیگ بود و باید در آخرین بازی سال 92 روبروی ملوان قرار می‌گرفت. ملوان اسکوچیچ در آن مسابقه، 4 گل به استقلال زد و فولاد فرکی را به صدر جدول فرستاد. سال بعد، استقلال با پیروزی مقابل نفت تهران سال 93 را در صدر جدول تمام می‌کرد. این بار هم نفت با شکست 1-0 استقلال شانس قهرمانی را از این تیم گرفت و تیم قلعه‌نویی، دیگر هیچوقت به صدرجدول برنگشت.

استقلال خوزستان، در فاصله یک امتیازی استقلال ایستاده و هر نتیجه‌ای غیر از برد استقلال مقابل پدیده، کابوس دو فصل پیش را برای آن‌ها تکرار خواهد کرد. البته این بار حریف استقلال در راه صدرنشینی نه ملوان اسکوچیچ و نفت منصوریان، که پدیده پر فراز و نشیب مهاجری است.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-03-09 15:34:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر