فهرست
سوال روز: برانکو بازیکنان تنبیهی را برمی‌گرداند؟
سوال روز: برانکو بازیکنان تنبیهی را برمی‌گرداند؟

سوال روز: برانکو بازیکنان تنبیهی را برمی‌گرداند؟

آی اسپورت- محسن بنگر و رامین رضاییان با دریافت کارت زردهای سوم خودشان، قادر نخواهند بود روز جمعه برابر صبای قم به میدان بروند؛ آنچه که خط دفاعی متزلزل سرخپوشان را با مشکلات بسیار بیشتری مواجه خواهد کرد.
بنگر و رضاییان باثبات‌ترین مدافعان پرسپولیس در این فصل بوده‌اند. رضاییان از همان بازی اول فیکس شد و بنگر هم بعد از 4هفته آزمون و خطا به ترکیب اصلی راه یافت و دیگر بیرون نیامد. حالا اما هیچ‌کدام از این دو بازیکن قادر نخواهند بود برابر صبا به میدان بروند و ایوانکوویچ باید برای آنها جایگزین پیدا کند؛ معمایی که بی‌شک به اصلی‌ترین دغدغه مربی کروات در 48ساعت پیش رو تبدیل خواهد شد.

مغضوب‌ها شانس دارند؟
در شرایط فعلی، به طور طبیعی وحید حیدریه باید در سمت راست جایگزین رضاییان شود و رضا نورمحمدی هم در قلب خط دفاعی به جای بنگر به میدان برود. این دو بازیکن اما اخیرا به شکل غریبی از چشم برانکو افتاده‌اند. حیدریه که در بازی حذفی با ذوب‌آهن به جای رضاییان بازی کرد و اتفاقا نمایش بدی هم نداشت، بعد از بازگشت از اردوی تیم امید جایگاهش را نزد برانکو از دست داد. گفته می‌شود او از دستور برانکو برای بازی با صبا در فینال جام شهدا سرپیچی کرده و همین مساله باعث شده مربی کروات در بازی با سپاهان هم از او به جای انصاری مصدوم استفاده نکند.
اگر بغض برانکو به حیدریه تمام شده باشد، این ملی‌پوش امید شانس آن را دارد که در قم به میدان برود و خود را نشان دهد، اما اگر تنش بین او و کادرفنی همچنان ادامه داشته باشد، احتمالا بابک حاتمی در این پست به بازی گرفته خواهد شد. حاتمی در مسابقه با سپاهان نمایش ضعیفی را ارائه داد. در آن بازی حیدریه به دستور برانکو بیشتر از یک ساعت بدنش را گرم کرد، اما یک دقیقه هم به بازی گرفته نشد!
از سوی دیگر رضا نورمحمدی هم برای بازی با تراکتورسازی به شکل عجیبی از لیست 18نفره سرخپوشان خط خورد. گفته می‌شود علاوه بر مسائل فنی، او در انجام وظایف کاپیتانی‌اش هم اهمال کرده؛ چنان‌که مثلا در ماجرای اعتصاب نتوانسته به خوبی همبازیانش را کنترل کند. اگر برانکو همچنان نسبت به نورمحمدی نظر منفی داشته باشد، مایکل اومانیا به ارنج اصلی خواهد رسید؛ بازیکنی که همین 5هفته پیش در لیست مازاد قرار گرفت و نزدیک بود از پرسپولیس جدا شود!


9411
     
آی اسپورت
2016-03-09 16:16:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر