فهرست
قلعه‌نویی: شریفی مصدوم است/ پزشک تراکتور: او مصدومیتی ندارد
قلعه‌نویی: شریفی مصدوم است/ پزشک تراکتور: او مصدومیتی ندارد

قلعه‌نویی: شریفی مصدوم است/ پزشک تراکتور: او مصدومیتی ندارد

آی اسپورت- مهدی شریفی در بازی با پرسپولیس برخلاف انتظار به میدان نرفت و گفته می‌شد که از نیمکت‌نشینی ناراحت شده است. البته خودش این مساله را تکذیب کرد و خبر از مصدومیت قدیمی‌اش داد که به همین دلیل نمی‌تواند فیکس بازی کند.
شریفی از روزی که به تراکتورسازی رفت، از هفته هجدهم تا بیستم به طور کامل برای این تیم به میدان رفت اما گلی به ثمر نرساند و در هفته بیست‌ویکم با وجود بازی 10دقیقه‌ای برای تراکتورسازی یک گل زد.
با وجود اینکه انتظار می‌رفت او در دیدار مقابل الجزیره در ترکیب اصلی تیم حضور داشته باشد اما قلعه‌نویی این بازیکن را را دقیقه46 جای سزار وارد زمین می‌کند و دقیقه93، جایش را به نانگ می‌دهد. سرمربی تراکتورسازی بعد از بازی در برابر انتقادها نسبت به تعویض شریفی می‌گوید: «اجازه بدهید در این خصوص بعدا توضیح کاملی بدهم اما مهدی زیر پیراهنش یک شعار مذهبی داشت که ممکن بود بعد از گل زدن باز هم نشان بدهد و جریمه شود.»
اما یک‌روز بعد امیر قلعه‌نویی پرده از موضوعی برمی‌دارد که دلیل واقعی بازی کردن یک خط در میان شریفی است: «مهدی با توجه به مصدومیت کهنه‌ای که دارد باید دقایق خاصی برای ما به میدان برود تا در پایان فصل به صورت اساسی این مصدومیت را درمان کند.»
مهدی شریفی با این شرایط در بازی‌های آینده هم نمی‌تواند کامل بازی کند و به همین خاطر تراکتور نمی‌تواند از این خریدش کامل بهره ببرد. جالب است که پزشک تراکتور در مورد اینکه گفته می‌شود مهدی شریفی با مصدومیت به تراکتورسازی آمده و به همین دلیل به طور کامل در میدان حاضر نمی‌شود، گفت: «خیر این مساله درست نیست. این بازیکن مصدومیتی ندارد و در صورت صلاحدید کادرفنی می‌تواند به طور کامل بازی کند.»


9411
     
آی اسپورت
2016-03-09 20:09:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر