فهرست
پاسخ گسترشی‌ها به شایعه تبانی؛ باید به استقلال هم 5تا می‌زدیم
پاسخ گسترشی‌ها به شایعه تبانی؛ باید به استقلال هم 5تا می‌زدیم

پاسخ گسترشی‌ها به شایعه تبانی؛ باید به استقلال هم 5تا می‌زدیم

آی اسپورت- بعد از اینکه گسترش فولاد با 4 گل بر استقلال اهواز غلبه کرد، شایعه تبانی میان این دو تیم در برخی از رسانه‌ها مطرح شد. شایعه‌ای که با توجه به نتایج گذشته استقلال اهواز کمی عجیب به نظر می‌رسید.
کاپیتان تیم گسترش فولاد در مورد این شایعه و اتهامی که یه تیمش وارد شده می‌گوید: «من خودم تازه این خبر را شنیدم. ما باید در این بازی 5 گل دیگر هم می‌زدیم. همچنین در بازی با استقلال‌تهران نیز می‌توانستیم 5 گل بزنیم. ما به پدیده 4 گل زدیم و ملوان را هم با 3 گل شکست دادیم، پس تمام این بازی‌ها تبانی بوده؟ همین تیم استقلال‌اهواز از راه‌آهن 5 گل خورد، پس باید وصله‌های ناجور بچسبانند؟واقعا این حرف‌ها را از کجا در آوردند؟»
مرتضی اسدی که با همشهری ورزشی گفت‌وگو کرده یادی هم از اشتباهات داوری در بازی‌های تیمش می‌کند: «در چند بازی داوری علیه ما بوده اما حرفی نزدیم. در بازی با استقلال‌ تهران سر ما را بریدند و در بازی با صبا گل سالم ما را مردود اعلام کردند. همچنین در بازی با سایپا برای ما پنالتی نگرفتند. کمیته انضباطی خودش در نامه‌ای اعلام کرد گسترش بیشترین ضرر را از داوری‌ها دیده و بیانیه دادند.»
اسدی با ادعای این که گسترش خیلی خوب بازی می‌کند و در هر بازی 500 پاس می‌دهد، از هدف بسیار بزرگ این تیم در پایان فصل پرده برمی‌دارد: «می‌خواهیم در پایان فصل سهمیه آسیا بگیریم.»


9411
  ۴  
آی اسپورت
2016-03-09 20:05:04
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۵۴
توهم زدی
Ravii
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۴۸
کمیته ننگینه صیانت و خیانت و کمیته مصلحتی و سلیقه ای و ناعادله انضباطی هر وقت یه تیمه تبریزی اوج بگیره حالشون بد میشه و .... بر سرشون میشه.. به یاده اون حرف افتادم که رییس کمیته مثلا صیانت و خیانت که دودستی چسبیده به فدراسیون و از در بیرونش میکنی از پنجره میاد تو و واسه خودش سمت دستو پا میکنه و خودشو رئیس میکنه و به راستی هیچ ربطی به صیانت و صداقت و پاک بودن نداره گفته بود چه خبره تبریز سه چهارتا تیم داشته باشه تو لیگ برتر .... و برای اینکه امثاله این اقا حالشون بد بشه و عزا بگیرن به امیده خدا پشته ماشین سازی با جان و دل هستیم تا با امدنه قدرتمندانه این تیم به لیگ برتر حاله اقایان بدتر و بدتر هم بشه و دق بفرمایند و تو دهنیه محکمی به دشمنانه انسانیت و ورزش و سلامت و بدخواهانه این دیار می زنیم وبه امثاله این اقا می فهمونیم صداقت و توانایی و غیرت و عشق است که حرفه اول رو میزنه نه دوز و کلک و دروغ و ریا و دزدی و و مصلحتها و سلایقه ناپاکه امثاله شما ....
-
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۱۳
این همون نیست که از تراکتور انداختنش بیرون؟؟؟؟ حالا میخواد ۵ تا به اس اس بزنه؟
برزو
يكشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۳۹
کنتور که نمیندازه! مالیات هم که نمیگیرند! اصن بگو 20 تا 40 تا 60 تا گل باید میزدید! خخخ ///
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر