فهرست
طهماسبی: بازیکن فولادم اما عاشق تراکتورم
طهماسبی: بازیکن فولادم اما عاشق تراکتورم

طهماسبی: بازیکن فولادم اما عاشق تراکتورم

آی اسپورت- مهرداد طهماسبی که دروازه بان ذخیره تراکتورسازی بود به فولاد آمد تا بازی کند. اما درخشش دروازه بان فولاد باعث شد تا او باز هم در اهواز نیمکت‌نشین باشد. طهماسبی در مورد بازی مقابل تیم سابقش گفت:«حیف شد وقتی پس از مدت ها به تبریز می روم هواداران محروم هستند و نمی توانم با آنها دیداری تازه کنم.اگر بازی بدون حضور تماشاگران نبود هواداران فولاد هم به تبریز می آمدند.خلاصه در این بازی واقعا جای هواداران خالی است.من تا زمانی که در تبریز بودم همیشه رابطه خوبی با مردم این شهر و هواداران تراکتورسازی داشتم.اگر هواداران بودند من هم می توانستم تشکری از انها داشته باشم.»
وی ادامه داد:« در کل امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاید. ارزش زیادی برای تراکتورسازی قائلم اما در حال حاضر نان و نمک فولاد را می خورم و باید برای تیم فولاد آرزوی موفقیت کنم. فکر می کنم وفاداری من به تراکتورسازی به هواداران این تیم ثابت شده باشد. من آنقدر به تراکتور وفادار بودم که به خودم خیانت کردم.امیدوارم که تراکتورسازی هم در لیگ قهرمانان آسیا نماینده خوبی برای ایران باشد و بتواند دل مردم را شاد کند.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-09 20:21:35
نظر دهید

۱ نظر
Tiraxtur
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۰۰
واقعا مرام به این می گن ایشالا همیشه موفق باشی برا ما ثابت شده ای مهرداد جان
تو اوج آمادگی مجبور شد نیمکت نشینی اخباری آماده رو تحمل کنه و مثله یه عده از بازیکنای ایرانی نبود که لب باز کنه و تیم رو بهم بریزه واقعا همچین بازیکنایی کم ان
یاشاسین مهرداد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر