فهرست
کلوپ: دیدار منچستر - لیورپول  مادر تمام بازی‌هاست!
کلوپ: دیدار منچستر - لیورپول مادر تمام بازی‌هاست!

کلوپ: دیدار منچستر - لیورپول مادر تمام بازی‌هاست!

آی اسپورت- لیورپول و منچستر یونایتد در پیکارهای حذفی لیگ اروپا پنج‌شنبه شب به مصاف هم خواهند رفت تا دیداری انگلیس در این بازی اروپایی در آنفیلد رقم بخورد. یورگن کلوپ در مورد این بازی نظر جالبی دارد. او می‌گوید این دیدار مادر تمام بازی‌ها است. صحبت‌های او در مورد این بازی را می‌خوانید:

**هنوز به اندازه کافی در بازی هایی از این دست نبوده ام. در بیشتر طول عمرم باور نداشتم که می توانم در دیداری مانند این باشم اما حالا روی نیمکت لیورپول در بازی با یونایتد می نشینم. این یکی از بهترین رویاهایی است که می توانست به واقعیت تبدیل شود.

**من فکر نمی‌کنم که این بازی یک دشمنی میان دو تیم باشد. بلکه حقیقتا این بازی را دیدار مخالفان یکدیگر در فوتبال می‌دانم. بازی های نظیر این، مادر تمام بازی ها هستند.
**من مشکلی با او ندارم و فان‌خال یکی از بهترین مربیان فوتبال جهان است و خوشحالم که توانسته شرایطش در منچستر را تا حدودی تغییر دهد.

**همه باید در بهترین شرایط در این دو بازی باشند و هواداران نیز در این زمینه دخیلند. می دانید که قدرت آن ها را باور دارم. می خواهیم به آن ها نشان دهیم که می خواهیم به خاطر خودمان پیروز شویم، نه فقط به خاطر اینکه آن ها رقیبند. از رابطه خوب و موثر با هواداران لذت می بریم.

**باید خلاق باشیم. باید شانس خلق کنیم. اگر می توانیم گل بزنیم، باید گل بزنیم و در نهایت باید نتیجه ای بگیریم که امید به صعود در بازی برگشت هم وجود داشته باشد.
**اگر در دورتموند باشید و با شالکه بازی کرده باشید، نمی توانید آن را با چیز دیگری مقایسه کنید. هر اتفاقی که در جهان بیفتد، هواداران تنها از آن بازی حرف می زنند. این جا هم وضع همین است. بازی بسیار بسیار بزرگی است اما امیدواریم بزرگترین بازی در دوران من در لیورپول نباشد. مهم است که به دور بعد برویم. باید آن ها را شکست دهیم. همین.  

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-03-10 00:03:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر