فهرست
پرسپولیس در مسیر نزول؛ 5 بازی و فقط یک برد
پرسپولیس در مسیر نزول؛ 5 بازی و فقط یک برد

پرسپولیس در مسیر نزول؛ 5 بازی و فقط یک برد

آی اسپورت - دو سه هفته پیش بود که احتمال صدرنشینی پرسپولیس در لیگ برتر بالا رفت و هواداران این تیم امیدوار شدند برای اولین بار در این فصل تیم‌شان را در رده نخست ببینند. اما امروز و در پایان هفته بیست و دوم اختلاف با استقلال صدرنشین به 6 امتیاز رسیده است و عده‌ای از هواداران پرسپولیس به کلی نسبت به قهرمان شدن این تیم ناامید شده‌اند.
دلیل این اتفاق کاملا روشن است. نگاهی به 5 بازی اخیر نشان می‌دهد که شاگردان برانکو در این 5 بازی فقط یک پیروزی به دست آورده‌اند و در 4 بازی دیگر به تساوی رسیده‌اند. تصاحب 7 امتیاز از 15 امتیاز ممکن یعنی تصاحب کمتر از نیمی از امتیازات ممکن و این قطعا از نشانه‌های تیمی که می‌خواهد قهرمان بشود نیست.
البته پرسپولیس در این هفته‌ها بازی‌های سختی هم انجام داده است. تساوی با ذوب‌آهن، سایپا، تراکتورسازی و سپاهان و پیروزی بر فولاد خوزستان که به جز فولاد احیا شده و سپاهان (رقیب همیشگی پرسپولیس)همگی جزو تیم‌های نیمه بالای هستند شاید نتایج چندان بدی هم به نظر نرسد ولی یکی از ویژگی‌های تیم مدعی قهرمانی پیروزی در بازی‌ با دیگر تیم‌های مدعی است که پرسپولیس فعلا فاقد آن است. ادامه این روند نه تنها پرسپولیس را از شانس کسب قهرمانی دور می‌کند بلکه خطر کسب سهمیه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا را هم افزایش خواهد داد.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-10 10:50:21
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۵۴
هیچکدوم از 5 بازی اسون نبوده از این جا به بعد و باید ملاک قرار داد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر