فهرست
اومانیا: آماده‌ام ولی اعتراضی به نیمکت نشینی ندارم
اومانیا: آماده‌ام ولی اعتراضی به نیمکت نشینی ندارم

اومانیا: آماده‌ام ولی اعتراضی به نیمکت نشینی ندارم

آی اسپورت - مایکل اومانیا بدون شک کارنامه‌دارترین بازیکن خارجی فوتبال ایران است. او با تجربه ارزشمند از حضور در جام‌های جهانی و سه دوره حضور در جام ملت‌های آمریکای مرکزی (کونکاکاف) اوایل فصل گذشته به ایران آمد تا به جمع شاگردان علی دایی اضافه شود. فصل قبل برای اومانیا فصل خوبی بود ولی در این فصل، فرصت زیادی برای بازی پیدا نکرد که دلیل عمده آن، مصدومیت عنوان شد. با توجه به محرومیت محسن بنگر، حالا اومانیا این شانس را دارد که به ترکیب اصلی برگردد. این بازیکن گفت: «با اینکه مدتی است از ترکیب اصلی دور شده‌ام ولی همیشه سعی می‌کنم شرایط ایده‌آلم را در تمرینات حفظ کنم. البته تمرینات ما همیشه منظم پیش می‌رود و کادر فنی تیم به این مسئله اهمیت زیادی می‌دهد، به همین علت حاضریم برای موفقیت باشگاه پرسپولیس هر کاری که لازم است، انجام دهیم.»
این بازیکن در پاسخ به این سؤال که چطور با این همه مدت که نیمکت‌نشین بودی، کنار آمده‌ای، ادامه داد: «من بازیکن حرفه‌ای هستم و مشکلی بابت نیمکت‌نشینی ندارم. اعتراضی هم نمی‌کنم چون سرمربی بیش از سایر اعضای تیم به فکر موفقیت است. به اعتقاد من برانکو مربی بزرگی است و تمرکز بالایی روی همه‌ بازیکنان حتی ذخیره‌ها دارد. البته من در مقطعی از فصل دچار مصدومیت شدم و به همین دلیل بازگشتم به تمرینات، با وقفه روبه‌رو شد اما باز هم تلاشم را می‌کنم تا نظر سرمربی را جلب کنم و هر زمانی که در ترکیب ثابت پرسپولیس قرار بگیرم، تمام توانم را صرف موفقیت تیم می‌کنم.»
از اومانیا پرسیدیم با توجه به توقف تیم طی بازی‌های اخیر، آیا می‌توانیم سرخپوشان را هنوز یکی از شانس‌های قهرمانی بدانیم یا نه، که گفت: «بله و معتقدم در حال حاضر شانس بزرگی برای قهرمانی در لیگ برتر برای‌مان وجود دارد. به شرایط‌مان نگاه کنید‌؛ بازی‌های سخت که در ابتدای فصل نیز امتیازات زیادی از ما گرفت را از دست داده‌ایم و بازی‌های متوسط منتظرمان است. امیدواریم که با کسب امتیاز در بازی‌های حساس، بار دیگر به صدر جدول نزدیک شویم. صددرصد نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم که مقام قهرمانی را به هواداران هدیه دهیم. ابتدا کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و بعد قهرمانی در لیگ برتر ایران هدف ماست.»

منبع: سایت 3090
     
آی اسپورت
2016-03-10 14:07:25
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر