فهرست
ابهام روز: چه کسی چمدان استقلالی‌ها را برای سوئد بست؟
ابهام روز: چه کسی چمدان استقلالی‌ها را برای سوئد بست؟

ابهام روز: چه کسی چمدان استقلالی‌ها را برای سوئد بست؟

آی اسپورت - سفر سوئد و صدها سوال بی جوابی که هیچ کس پاسخ آن را نمی‌دهد که چطور بدون مشورت با سرمربی ترتیب سفری را داده‌اند که صدای گلایه‌های مظلومی از تمرین تیم استقلال شنیده می‌شود. سفر سوئد این روزها به یکی از معضلات استقلال تبدیل شده. چند وقت پیش بود که مظلومی در مصاحبه‌ای با ایران ورزشی دلخوری خود را از هماهنگی این سفر اعلام کرد و بعد از مدت‌ها دیروز در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی‌اش گفت که نمی‌داند چرا این سفر برای استقلال ترتیب داده شده است؟! اما واقعا چرا این سفر در تعطیلات نوروزی برای استقلال در نظر گرفته شده در حالی که سرمربی این تیم هم راضی به اردو در سوئد نیست.
چند وقتی است که استقلالی‌ها اعلام کرده‌اند قرار است برای برگزاری یک بازی تدارکاتی با هاماربی عازم سوئد شوند! بازی با تیمی که تاکنون اسمش را هم نشنیده‌ایم تنها بهانه‌ای است که استقلالی‌ها را به کشور سوئد می‌کشاند در حالی که از همین حالا برای این سفر به مانند یک لشگر شکست خورده هستند. چند بازیکن ممنوع الخروج هستند. حنیف و برهانی به دلیل بدهی مالیاتی ممنوع الخروج هستند و تا به این لحظه مشکل خروجی این بازیکنان حل نشده! چند بازیکن به دلیل اینکه احتمال دعوت شدنشان به تیم ملی وجود دارد ممکن است از فهرست کنار بروند، ضمن اینکه نام خسرو حیدری و یعقوب کریمی هم به دلیل نامعلوم هنوز در بین لیست رد نشده است! افشارزاده هم دیروز برای رفتن به سوئد انصراف داد و گفته می‌شود که سبک دست قرار است استقلالی‌ها را در این سفر همراهی کند.
با تمام مسائلی که در خصوص این سفر مطرح شد چه کسی بدون اینکه با سرمربی استقلال هماهنگ کند و رضایت او را برای این سفر بگیرد تدارک سفر به سوئد را دیده است و چه منفعتی می‌تواند برای استقلال داشته باشد؟ اگر مسوولان استقلال تدارک یک بازی بزرگ با تیم‌های مطرح اروپایی را دیده بودند کاملا توجیه پذیر بود، ولی وقتی حریف تدارکاتی استقلال هاماربی می‌شود(!) بیشتر باید تعجب کرد. استقلالی‌ها براساس برنامه‌ریزی که کمتر تدبیری در آن دیده می‌شود چمدان‌های خود را برای سفر نوروزی به سوئد آماده کرده‌اند سفری که هم می‌تواند غایبان زیادی داشته باشد هم با نارضایتی مربی تیم همراه است! البته در حال حاضر نمی‌توانند این سفر را لغو کنند چراکه باید 10 هزار دلار بابت لغو این سفر غرامت بدهند! اما بهتر بود قبل از تدارک چنین سفری هم با سرمربی تیم مشورت می‌کردند و هم تمام جوانب کار را در نظر می‌گرفتند.

منبع: ایران ورزشی
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-10 12:09:16
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۱۴
لنگ میره ترکیه و با تیم محلات رومانی و اذربایجان بازی می کنه, کسی صداش در نمیاد, حالا استقلال داره میره سوید, همه اه و فغانشون به هوا برخاسته
عباس
پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۱۸
اسکل(نویسنده کامنت اول) مربی خودتون هم باهاش مخالفه ، چرا همه چی رو به پرسپولیس ربط میدین احمقا؟
mohammad
جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۴۰
لنگ با تیم های دسته سه چهار ترکیه و ارمنستان بازی میکنه هم تشویقشون میکنن حالا اس اس با تیم لیگ برتری سوید بازی میکنه میشه اردو تدارکاتی بیخود متاسفم برای بعضی نویسنده های لنگی ای اسپورت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر