فهرست
ویالی: کونته، مورینیوی ایتالیاست
ویالی: کونته، مورینیوی ایتالیاست

ویالی: کونته، مورینیوی ایتالیاست

آی اسپورت - براساس گزارش‌های منتشر شده آنتونیو کونته در آستانه امضای قرارداد با باشگاه چلسی برای هدایت آبی‌پوشان لندنی در سه فصل آینده است. حتی گفته شده که کونته از زمین تمرینی و امکانات این باشگاه لندنی بازدید کرده و در چلسی سالیانه 6.5 میلیون پوند نصیبش خواهد شد. در گزارش‌ها همچنین آمده است که این مربی 46 ساله از سران چلسی خواسته تا اولویت خود را در فصل نقل و انتقالات روی جذب آرتورو ویدال از بایرن‌مونیخ و راجا ناینگولان، هافبک رم بگذارند.
جان‌لوکا ویالی در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «بی‌تی اسپورت» گفت: هواداران در ایتالیا کونته را مورینیوی ایتالیا می‌نامند. او شخصیتی مشابه ژوزه دارد. تیم‌های آنتونیو همواره  تواضع خاصی دارند و باافتخار بازی می‌کنند. به لحاظ تاکتیکی هم تیم‌های تحت‌هدایت کونته همواره در زمین آماده هستند.
وی افزود: کونته یک برنده است. او با یوونتوس سه بار متوالی فاتح سری A ایتالیا شد و به نظرم چلسی اگر او را استخدام کند، انتخاب فوق‌العاده‌ای کرده است. فکر می‌کنم آنتونیو بتواند خودش را با فوتبال انگلیس وفق دهد. نکته کلیدی در لیگ برتر این است که خوب دفاع کنید و در زمین خود مستحکم باشید. اگرچه اتفاقاتی که در خط حمله هم رخ می‌دهد، مهم است.
سرمربی پیشین چلسی در پایان خاطرنشان کرد: مربیان ایتالیایی ممکن است اشتباهاتی داشته باشند، ولی آنها بهتر از مربیان دیگر قادر به سازماندهی تیم‌های خود هستند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-10 12:57:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر