فهرست
کرسپو: هیچوقت روی تیم حریف مسی شرط نمی‌بندم
کرسپو: هیچوقت روی تیم حریف مسی شرط نمی‌بندم

کرسپو: هیچوقت روی تیم حریف مسی شرط نمی‌بندم

آی اسپورت -هرنان کرسپو، معتقد است که مسی، کمک زیادی خواهد کرد تا بارسلونا در این فصل ، جلوتر از رئال مادرید و اتلتیکو، قهرمان لالیگا شود.

کاتالان ها در حال حاضر با 1 امتیاز اختلاف نسب به اتلتیکو، در رد هی دوم هستند و در بازی شب گذشته ی لیگ قهرمانان مقابل همین تیم، در نوکمپ به تساوی 1-1 رضایت دادند.

رئال مادرید پیش از بازی رودررو، بالاتر از این دو تیم قرار داشت ولی دو شکست متوالی مقابل بارسلونا و سویا، آنها را به رده ی سوم سقوط داد و حالا، کرسپو معتقد است که شکست مردان آنچلوتی مقابل بارسا، برای آنها سنگین تمام خواهد شد.

وی گفت: "رئال مادرید در شرایط بهتری به ال‌کلاسیکو وارد شد ولی شکست خورد. من جرات ندارم مقابل تیم مسی در کورس قهرمانی شرط‌‌بندی کنم.

مهاجم سابق اینتر میلان همچنین عنوان کرد که رئال مادرید، بارسلونا و بایرن مونیخ شانس بسیار بالایی برای قهرمانی در اروپا دارند و این باشگاه‌های بزرگ، همیشه از لحاظ روحی و روانی، یک قدم از حریف پیش هستند.

به جز در شرایطی که مقابل هم قرار بگیرند، رئال مادرید و بارسلونا همیشه مقابل حریفانشان شانس بیشتری دارند. البته بروسیا دورتموند و اتلتیکو هم در یک چهارم هستند.

آینده ی بارسلونا به رقیبان رئال بستگی دارد.به اتفاقاتی که در ال‌کلاسیکو رخ داد و بازی روز آخر تیم مقابل اتلتیکو.

مادرید و بارسلونا شانس‌های اول قهرمانی اروپا هستند و این درحالیست که مدافع عنوان قهرمانی یعنی بایرن مونیخ، تیم بسیرا قدرتمندی در اختیار دارد."

     
آی اسپورت
2014-04-02 12:19:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر