فهرست
توضیح دوبازیکن ایبار درباره انتشار فیلم رابطه جنسی‌شان: بی‌اعتبار شدیم
توضیح دوبازیکن ایبار درباره انتشار فیلم رابطه جنسی‌شان: بی‌اعتبار شدیم

توضیح دوبازیکن ایبار درباره انتشار فیلم رابطه جنسی‌شان: بی‌اعتبار شدیم

آی اسپورت- آنتونیو لونا بازیکن پیشین استون ویلا و سرگی انریش، هم تیمی کنونی او در تیم ایبار برای پخش شدن فیلم رابطه جنسی‌شان با یک زن عذرخواهی کردند. این دو بازیکن در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که مسئول درز این فیلم نیستند و گفتند: "امیدواریم که این اتفاق تصویر باشگاه یا هم‌تیمی‌های ما را بی‌اعتبار نکند." گرچه در بخش دیگری از بیانیه‌شان گفتند که این یک مساله خصوصی بود که در آن افرادی بالغ حضور داشتند و با رضایت این کار را انجام دادند. لونا و انریش همچنین در بیانیه خود انتشار این فیلم را موجب ناراحتی تماشاگران و همین طور کل شهر ایبار دانستند.

این دو بازیکن به دلیل انتشار این فیلم از ترکیب ایبار در بازی دوستانه چهارشنبه گذشته مقابل لگانس کنار گذاشته شدند. لونا در فاصله سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ برای استون ویلا ۱۷ بار بازی کرد و سپس با ۲ میلیون پوند راهی سویا شد. این بازیکن ۲۵ ساله بعد از آن به صورت قرضی در تیم‌های ورونا و اسپتزیا بازی کرد تا این‌که به طور دائمی به تیم ایبار پیوست.

انریش بازیکن ۲۶ ساله ایبار هم سابقه بازی در تیم‌های مایورکا، آلکورکون و نومانسیا را دارد. تیم ایبار در حال حاضر و پس از هفت هفته با ۱۱ امتیاز در رتبه هشتم لیگ فوتبال اسپانیا قرار دارد.

۲ ۲  
آی اسپورت
2016-10-08 18:46:00
نظر دهید
۲ نظر
برزو
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۵۶
تصور كنيد اگه همچين ويدئويي از دوتا فوتباليست ايراني درز كنه بيرون چه اتفاقي ميفته!
۱ ۱
Mehr
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۲۰:۰۸
اعدام می‌شن در هر صورت...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر