فهرست
فرمائلن: در آرسنال همه می‌خواهند ونگر بماند
فرمائلن: در آرسنال همه می‌خواهند ونگر بماند

فرمائلن: در آرسنال همه می‌خواهند ونگر بماند

آی اسپورت- توماس فرمائلن، مدافع آرسنال معتقد است که در آرسنال همه می‌خواهند که آرسن ونگر، قرارداد جدیدی امضاء کرده و در این تیم بماند.

این سرمربی فرانسوی چندی پیش از شور و شوقش برای ماندن در آرسنال سخن گفته بود ولی هنوز به توافقی نرسیده و قصد دارد در پایان فصل تصمیم بگیرد.

و حالا این هافبک بلژیکی امیدوار است سرمربی فرانسوی تیمش، که 18 سال است روی نیمکت این تیم نشسته، بار دیگر قراردادش را تمدید کرده و در این تیم بماند.

او گفت: "همه از او می‌خواهند که تا جایی که ممکن است در تیم بماند.کاری که او برای باشگاه و بازیکنان انجام داده، فوق‌العاده بوده است. باید بسیارخوشحال باشیم اگر او چند سال دیگر با ما بماند.

"روحی که به تیم منتقل کرده، باورنکردنی است. روی تیم بسیار خوب کار کرده‌ایم وهمه وظیفه ی خود را به خوبی می‌دانند. همه برای یکدیگر کار می‌کنند و این به دلیل همان روح تیمی است.این یک پیشرفت فوق العاده برای ما در طول این فصل بوده است.

عطش تیم بسیار بالاست.البته قبلا هم همینطور بود ولی این روحیه فوق‌العاده است و می‌توان دید که بازیکنان با چه انگیزه ای تلاش می‌کنند."

آرسنال روز یکشنبه با این ذهنیت مقابل اورتون قرار می‌گیرد که می‌داند تافی ها با پیروزی، می‌توانند فاصله ی خود را با رده ی چهارم جدول کم کنند.

     
آی اسپورت
2014-04-02 12:34:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر