فهرست
احمدزاده: از اولادی راضی نیستم
احمدزاده: از اولادی راضی نیستم

احمدزاده: از اولادی راضی نیستم

آی‌اسپورت- محمد احمدزاده مربی جدید ملوان که در نخستین بازی توانست یک امتیاز حساس از تیم مدعی استقلال خوزستان بگیرد در نشست خبری اعلام کرد تیمش برای تنها 75 دقیقه توانست خوب کار کند.


* تشکر می‌کنم از هواداران‌مان که 90 دقیقه سنگ تمام گذاشتند. فکر می‌کنم در ایجاد موقعیت ناموفق نبودیم و به جز پنالتی، چند موقعیت داشتیم. سه امتیاز بازی را می‌توانستیم از آن خود سازیم. از کیفیت بازی تا دقیقه 75 بازی راضی هستم ولی بچه‌ها شرایط مناسبی برای 90 دقیقه بازی نداشتند. بازی بعدی در فروردین در خانه سپاهان است و تا آن موقع فرصت داریم از نظر جسمی به شرایط بهتر برسیم.


* لازم است با هر تعویضی روند بهتری داشته باشیم. به همین خاطر نه از اولادی و نه از دیگر تعویض‌ها راضی نبودم. مطمئنا بازیکنی مثل اولادی تلاش می‌کند خود را به بازی برساند. الان لازم دیدم که فقط یکی دو روز بچه‌ها را استراحت بدهیم و پس از آن تمرینات را به صورت شدیدتر ادامه دهیم.


* من اصلا نمی‌دانستم که تیم شرایطش چگونه است و آیا توان 90 دقیقه‌ای دارد یا خیر؟ ولی دو هدف را باید تا 12 فروردین دنبال کنیم. یکی مساله فنی است. ما کمبودهایی فنی داریم و داریم تلاش می‌کنیم که شکل بازی تیم را عوض کنیم. بالا بردن توان جسمی نیز دومین هدف ماست که باید تا این مدت تکمیل شود. مسلما روی این تیم زحمت کشیده شده است و من فکر می‌کنم که شرایط روحی در این میان تاثیر زیادی دارد.


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-10 18:36:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر