فهرست
استقلال صفر- صفر پدیده؛عید هواداران استقلال بدون عیدی
استقلال صفر- صفر پدیده؛عید هواداران استقلال بدون عیدی

استقلال صفر- صفر پدیده؛عید هواداران استقلال بدون عیدی

آی اسپورت- استقلال برای این که پایان خوشی در سال 94 رقم بزند و با صدرنشینی به استقبال بهار برود مقابل پدیده صف آرایی کرد تا با رسیدن به این سه امتیاز خانگی خیال خود را از بابت یکه تازی در لیگ برتر آسوده کند. پرویز مظلومی در این بازی هم تغییرات زیادی در ترکیب خود ایجاد کرد از جمله سود بردن از عادل شیحی تا بلکه با حضور این بازیکن مراکشی- آلمانی مشکلات در میانه میدان از بین برود. در سوی مقابل رضا مهاجری هم با این هدف شاگردانش را به میدان فرستاد که مثل بازی رفت بتواند از صدرنشین لیگ امتیاز بگیرد و با خوشی به تعطیلات برود.
داور: احمد صالحی              
 کمک‌ها:  حمید غمزه و رحیم شاهین،
استقلال:
مهدی رحمتی، امین حاج محمدی، هرایر مگویان، میلادفخرالدینی، میثم مجیدی، امید ابراهیمی، روزبه چشمی( خرسند نیا 43)، سجاد شهباززاده، محسن کریمی(آرش برهانی 74)، عادل شیحی و جابر انصاری (54- بهنام برزای)
سرمربی: پرویز مظلومی
پدیده:
مجتبی روشنگر، محمدحسین مرادمند، محمود خمیسی، مسعود نظرزاده، کریم احمدی، میثم نقی‌زاده، حسین بادامکی (فریبرز گرامی86)، علی فرامرزی ، محسن یوسفی( محسن بیات 73)، مهدی خیری(90  بهمن سالاری) و یونس شاکری.
سرمربی:رضا مهاجری
اخطارها:
محمود خمیسی (61) - حسین بادامکی (84) محسن بیات (86) - بهمن سالاری (95) از پدیده
عادل شیحی (67) - سجاد شهباززاده (68) - مهدی رحمتی (94) - برزای (95) از استقلال
دقایق حساس
دقیقه 7: ارسال بلند استقلالی ها با دفع اشتباه مدافع پدیده می رفت یک گل زودهنگام برای استقلال باشد که با درخشش روشنگر توپ به کرنر رفت. محمود خمیسی روی این صحنه نقش اصلی را ایفا کرد.
دقیقه 19: این بار نوبت به مدافعان استقلال رسید که با اشتباه خود در استانه ثبت یک گل به خودی باشند اما دفع سر روزبه چشمی با خوش شانسی از کنار تیرک دروازه رحمتی به کرنر رفت.
دقیقه33: روی حرکت خوب سجاد شهباززاده استقلال صاحب موقعیت مناسبی شد تا گلزنی کند اما امید ابراهیمی با مکث بی مورد خود این فرصت طلایی را از دست داد تا آه از نهاد تماشاگران بلند شود.
*دقیقه 45: عادل شیحی بهترین فرصت برای گلزنی در نیمه نخست را از دست داد .روی پاس امید ابراهیمی این بازیکن مراکشی می توانست با یک ضربه دقیق بازی را به سود استقلال به پایان ببرد که با بی دقتی توپ را به آسمان کوبید.
دقیقه 47: سانتر میلاد فخرالدینی از جناح راست را محسن کریمی با ضربه سر زد که روشنگر در حالتی مشکوک توپ را از روی خط بازگرداند. در بازگشت مجیدی باز هم گل خالی را نزد تا یک فرصت خوب دیگر از دست استقلال در برود.
دقیقه 51: عادل شیحی روی پاس زیبای خرسند نیا با دروازه بان تک به تک شد اما ضربه این بازیکن را دفاع پدیده در آخرین لحظه دفع کرد.
دقیقه 90: ارسال بلند عادل شیحی از روی ضربه ایستگاهی را آرش برهانی در تیر دوم با ضربه سر به بیرون زد.
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-03-10 19:39:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر