فهرست
مظلومی: حریف برای برد نیامده بود
مظلومی: حریف برای برد نیامده بود

مظلومی: حریف برای برد نیامده بود

آی اسپورت- پرویز مظلومی دلیل پیروز نشدن تیمش مقابل پدیده را اتوبوس پارک شده مقابل دروازه این تیم دانست. او در کنفرانس مطبوعاتی گفت:« بازی خوبی بچه ها انجام دادند و فقط متاسفانه گل نزدند. ما حتی یک موقعیت هم به حریف ندادیم. این در حالی بود که تیم حریف اتوبوسی دفاع کرد. برخلاف صحبت هایی که در کنفرانس دیروز شد، مربی حریف برای برد نیامد و فقط به قصد گرفتن یک امتیاز آمد. برای وی احترام قائلم و به آن ها هم خسته نباشید می گویم.بچه ها تلاش خود را کردند و به آن ها خسته نباشید می گویم. متاسفانه چشمی را از دست دادیم و او را بردند که ام آر آی بگیرد و دعا کنید چیزی نباشد. جابر هم دچار کشیده شدن عضله شد.»
سرمربی استقلال درباره دریافت کارت زرد مهدی رحمتی گفت:« یک سری اخطارها را بیخود بی جهت گرفتیم که در این باره با بازیکنان صحبت می شود.»
سرمربی استقلال در رابطه با داوری مسابقه هم گفت:« به تیم داوری خسته نباشید می گویم. قرار شد در رابطه با داوری صحبت نکنم. وجدانا خودتان قضاوت کنید؛ چهار دقیقه باید وقت تلف شده می گرفت؟ امیدوارم آن ها که در برنامه شان تایم تلف شده می‌گیرند، وقت تلف شده ما را هم محاسبه کنند. من هم در پایان مسابقه این مساله را به آن ها گوشزد کردم.»
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-10 20:23:34
نظر دهید

۲ نظر
استقلال = کمک داور
پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۳
رحمتی کسی که به تیم ملی پشت کرد و دعوت از رحمتی یعنی توهین به تیم ملی ملت ایران
-
پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۹
باز بهونه گیری شروع شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر