فهرست
مهاجری: چه کسی می گوید ما وقت کشی کردیم؟
مهاجری: چه کسی می گوید ما وقت کشی کردیم؟

مهاجری: چه کسی می گوید ما وقت کشی کردیم؟

آی اسپورت- مثل همیشه در بازی تیمهای مشهدی بحث اصلی بازی وقت کشی بوده است. البته مهاجری اصلا قبول ندارد که تیمش وقت کشی کرده است. او در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت:«اصلا این گونه نبود که ما وقت کشی کنیم. دروازه بان ما چقدر از وقت بازی را گرفت؟ آیا 90 دقیقه از وقت بازی را گرفت؟ من اصلا مخالف این هستم که با وقت کشی به نتیجه برسیم. ما خوب دفاع می کنیم. وقتی نفراتی چون ناصحی را نداشته باشیم تفکراتمان این است که فرصت به حریف ندهیم. من هیچ وقت نمی خواهم توجیه کنم اما بستن فضا و کناره ها و بازی دفاعی با وقت کشی فرق دارد. اصلا فرض کنیم دروازه بان یک دقیقه از وقت بازی را گرفته باشد. بقیه 90 دقیقه چطور؟ نمی دانم چه اتفاقی افتاده اما همه شما دارید یک دقیقه وقت کشی را به رخ می کشید. تیم ما با این همه کمی ها و مشکلات در برابر صدرنشین لیگ چنین بازی انجام داد. در هر بازی به دنبال برد هستیم اما در جریان بازی وقتی توپ را از دست می دادیم به دنبال پرس بودیم. دو دفاع ما با سر بانداژ شده بازی کردند. یکی از آن ها15 بخیه و دیگری 8 بخیه داشت.
مهاجری درباره 6 بازی پیاپی بدون شکست تیمش گفت:« وقتی 50 درصد خط دفاعی تیم دچار تغییر و تحول شود قطعا کار تیم سخت می شود. تساوی و گل نخوردن هم خوب است و می توانیم بهتر کار کنیم و نتیجه بگیریم.»
سرمربی پدیده در رابطه با صحنه مشکوک بازی گفت:«در آن صحنه جایی اتفاق افتاد که مخالف جهت ما بود و ما نمی توانستیم ببینیم.»
کدخبر:9403
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-10 20:37:21
نظر دهید

۲ نظر
سینا
پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۴۱
هیچ کس نمیگه رحمتی بود که سر شروع مجدد لفت میداد بازیکن استقلال بود که میخواست تعویض شه بعد تا بازیکن بازوبند رو داد به
دروازبان تعویض کنسل شد دو دقه بعد دوباره همون تعویض رو انجام
دادین هیچ کس نمیگه شما دقیقه ۹۰ دست به تعویض ها میزدی که لفت بدی هیچکس نمیگه شما زیر توپ میزدی
حسین
پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۱۳
استقلال بازیهای زیاید رو نتونسته ببره ولی تو هیچ کدوم این حس بهمون دست نداد که تیم حریف مثل تیم های عربی داره باشی میکنه. چیزی که تو این بازی دقیقا افتاد. من یه لحظه فکر کردم داریم با بحرین بازی میکنیم...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر