فهرست
ناراحتی یحیی از شعارها: من جانم را برای ذوب آهن می‌دهم
ناراحتی یحیی از شعارها: من جانم را برای ذوب آهن می‌دهم

ناراحتی یحیی از شعارها: من جانم را برای ذوب آهن می‌دهم

آی اسپورت- ذوب‌آهن هم همانند دیگر صدرنشینان لیگ، امروز امتیاز از دست داد تا هفته بیست و سوم با ناکامی صدرنشینان آغاز شود. این تساوی باعث شد تا شعارهایی هم از سکوهای فولادشهر برعلیه کادرفنی ذوب آهن شنیده شو. اعتراض‌هایی که باب طبع گل‌محمدی نبود. صحبت‌های سرمربی ذوب‌آهن بعد از تساوی برابر سایپا را می‌خوانید:

**باید بررسی کنیم که چرا علیه مربی و تیمی که الان سوم جدول است، در فینال جام حذفی وجود دارد و در لیگ قهرمانان آسیا هم شرایط بدی ندارد، این طور شعار می‌دهند.
**ظاهرا منافع شخصی عده‌ای در خطر افتاده است که اینطور برآشفته شده‌اند. باید این موضوع ریشه‌یابی شود. خوشبختانه از سوی باشگاه منافع برخی قطع شده است و به همین دلیل این صحبت‌ها مطرح می‌شود. این مسائل برای من مهم نیست چرا که اولویت باشگاه ذوب آهن است و مهم درست شدن شرایط تیم است.**باید ممنون افرادی باشیم که زحمت اصلی را برای ذوب آهن می‌کشند و باید دست آنها را ببوسیم. آنها کسانی نیستند به جز کارگران زحمتکش کارخانه و چنین مسائلی اهمیت ندارد که علیه افرادی که برای ارتقای جایگاه ذوب آهن زحمت می کشند شعار بدهند. حاضرم جانم را برای ذوب آهن بدهم و افتخار می‌کنم در این باشگاه هستم. این شعارها هم اهمیتی ندارد.**دامه لیگ سخت است چون تیم‌ها فاصله کمی به خصوص در بالای جدول دارند و امتیازات به هم نزدیک است. برخی تیم‌ها مانند تراکتورسازی با نتایج خوب در لیگ قهرمانان آسیا روحیه گرفتند و خودشان را به صدر نزدیک می‌کنند. از طرفی فشار روحی و روانی روی تیم‌ها و تیم ما وجود دارد اما نگرانی نداریم و تلاش می‌کنیم در پایان فصل جایگاه شایسته‌ای برای ذوب آهن به دست آوریم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-03-10 21:28:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر