فهرست
شرط استرا برای بازگشت؛ ۲۵۰ هزار یورو نقد!
شرط استرا برای بازگشت؛ ۲۵۰ هزار یورو نقد!

شرط استرا برای بازگشت؛ ۲۵۰ هزار یورو نقد!

آی اسپورت – آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال برای بازگشت به این تیم چند شرط دارد که یکی از شرط‌هایش پرداخت مبلغ قابل توجهی از رقم دستمزدش است. امروز جواد زرینچه در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما گفت او ۱۵۰ هزار یورو از باشگاه طلب دارد و اعلام کرده استقلال باید ۱۰۰ هزار یورو را هم زودتر به او بپردازد تا قبول کند بازگردد. یعنی استراماچونی برای اینکه وارد تهران ۲۵۰ هزار یورو درخواست کرده که با توجه به بالارفتن قیمت ارز، در این شرایط پرداخت آن برای استقلال سنگین است. باید دید آیا باشگاه شرط او را می پذیرد؟

۸ ۲  
آی اسپورت
2019-12-11 12:46:00
نظر دهید

۲ نظر
سعید
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۵:۱۸
خوشم میاد این خارجی ها هم روی هوش و ذکاوت ایرانی ها!!!! خیلی حساب کرده اند و می دونند که ما اصلا آدمهای جوگیری نیسیم !!!وبه خاطر نتیجه گیری پنج هفته ای یه نفر تمام تاریخچه را به باد نمی دیم و بعد از دو بار نتیجه نگرفتن همین بت جدید به او هم نمی گیم حیا کن رها کن.. به همین دلیل از روی محبت و علاقه به ماهواداران همه پول رو یه جا میگیره تا دیگه دردسر فیفا و کاس و غیره رو نکشه. ای وای بر ما چه بر سر غرور و عزت ما اومده؟
۶
محمد نوبری
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۲
«در مورد #پول آقای استراما #چونی یک #کار_ملی انجام شد. یک #شرکت قبول کرده پول را بدهد و آقای استراماچونی هم با این شرکت هماهنگ است. در اروپا قانونی است که باید مبدأ و مقصد پول مشخص شود و ما به دلیل تحریم‌ها نمی‌توانیم مستقیم پول بزنیم. او از پلیس ایتالیا و بانکش اخطار دریافت کرده بود و چون خودش در این کشور نبود مسأله بزرگ شده بود. این مشکل تا حد زیادی حل شده است و اگر اتفاق خاصی نیفتد استراماچونی فردا و یا حداکثر پس فردا با آقای خلیل‌زاده به ایران برمی‌گردد و در کنار تیم محبوبش خواهد بود.»
#کامران_منزوی
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر